Perşembe, Ekim 27, 2016
Gül Yapım Tekniği

Gül Yapım Tekniği

62

Çok pratik ve çabuk bir teknikle bu şık güllerden yapmak ister misiniz? Yapım aşamaları için içeri buyrun…

kağıttan gül yapımı
kağıttan gül yapımı
kağıttan gül yapımı
keçe

peçeteden yapabileceğiniz gibi kumaştan ve keçeden de yapabilirsiniz,kestiğiniz daire şeklindeki parçayı şekildeki gibi tel zımba ile tutturuyorsunuz.

keçe
keçe gül
keçe gül
keçe gül
keçe gül

zımbaladıktan sonra ters çeviriyorsunuz ve gülünüz hazır.Link

62 YORUMLAR

 1. mavisofra diyor ki;tatlı mı:) ALLAHH :) CANISI ÇOK BASİTMİŞ GERÇEKTEN:) GELÇİ ZOR OLSADA ALYA YAPAR:)

  son cümleye kesinlikle katılıyorum:)

 2. bende denemek istiyorum kenarları atmayan bi kumaş bulmam lazım,çünkü keçem yokk benim hala alonenescim,peçeteyi yapıştırıpmı denesem bi tane acep,

 3. mutfakta kullanılan temizlik bezlerinden birini yürütmüştüm geçenlerde kalanıyla denemeyi düşünüyorum ben sende öyle yap istersen keçe niyetine:)))yumuşak dokulu bi kumaşta falan düzgün duracağını sanmıyorum ben.

 4. ben peçeteyle denedim hemen:))görüntü böyle oluyor…yanımda yuvarlak ince kumaş da vardı onunla da denedim bir işe yaramadı:)))

 5. peçeteyle bile çok güzel olmuş,çok pratik bir teknik,çabucak bir sürü yapılır,sadece iş yeri diil ki kısıtlı imkan,ben evdeyimde ne oluyo zımbam yok benimde:)))gün geçtikçe bi eksik daha çıkıyor:)

 6. komşuda tel zımba ne arar,toz şekermi bu:)Bu öğleden sonra onada bi bakarım artık,sülfüle makası alıcaktım gidip çok değişik desenli uçlları varmış diye duydum pinklynin bir yazısında da onu taktım kafaya bu aralar,

 7. gunesedogru diyor ki;:))))) bu site muhteşem farfin nasıl buluyosun şaşıyorum sana ararsanız ben ordayım bugün :))))şuna bakk yaaa

  tmm tmm bugün oradan ulaşırız sana,iyi gezmişsin gibi görünüyor güneşedoğrum linkler yağmış buraya şu ağaçlı olana bayıldım muhteşem olmuş:)

 8. güneşdoğrum geldi bile:)ama gitti gitti merak etme o bugün bu yazının linkinden pek çıkabilecek gibi görünmüyor(korkaklığına rağmen halt karıştırmaktan geri kalamayan smiley:))

 9. alya nurten torum diyor ki;ben niye korkuyosam bana da çamlıca gazozdan para vercekler sana yazmış

  anlamadım ki bunu:)))