Cumartesi, Ekim 22, 2016
Güllerle süslü, siyah kafes tüllü nikah şapkası

Güllerle süslü, siyah kafes tüllü nikah şapkası

0

siyah-tullu-nikah-sapkasi
Üst bölümü siyah dantel ile kaplanmış, kafes tül duvaklı, organze kumaş güllerle süslemiş saten kep / nikah şapkası / vualet.
Eşi-benzeri olmayan bir gece aksesuarı. Dilerseniz nikah-düğün töreni için de kullanabilirsiniz. Dilerseniz de doğum günü partisi, yılbaşı kutlaması, kostüm balosu gibi özel etkinliklerde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu şapkalar özellikle dantel veya tül eldivenler ile kombinlendiği zaman çok şık bir görüntüye ulaşılabiliyor.

Detaylı bilgi için blogumu ziyaret edin.

Beril Öke Gülen

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: