Salı, Mayıs 30, 2017

15 YORUMLAR

 1. Harika olmuş, ellerinize sağlık. Bende yaptığım ahşamlarımı yayınlamayı düşünüyorum ama henüz fotoğraflayamadım. İnşallah en kısa zamanda fotoğraflayıp yayınlarım.

 2. Harika olmuş, ellerinize sağlık. Bende yaptığım ahşamlarımı yayınlamayı düşünüyorum ama henüz fotoğraflayamadım. İnşallah en kısa zamanda fotoğraflayıp yayınlarım.

  hepsine katılıyorum :)) aynen :))

 3. loli bu kutunda diğer transferlerin gibi harika olmuş. mum eskitmeyi biraz anlatırmısın? daha önce anlattıysan gözümden kaçmış olabilir:(

 4. Eski zaman prensesinin yatak odasında incilerini koyduğu romantik bir kutuymuş da günümüze gelmiş gibi.Romantik ve anı dolu görünümlü.Eller dert görmesin lolipu..

 5. arkadaşlar yorumlarınızın hepsi birbirinden güzel, ne diyeceğimi bilemiyorum, çok teşekkür ederim.Nasıl yapıldığına gelince kısaca bir daha bahsediyim.Önce bir kat koyu renkle boyuyoruz, sonra boya kuruduktan sonra üzerine mum sürüyoruz. Sonra tekrar bu sefer açık bir renk ile boyuyoruz. Ama alttaki rengi tamamen kapatana kadar. En son zımpara ile eskitilmiş görünümü vermek için zımparalıyoruz. İşte bu kadar

 6. Eski zaman prensesinin yatak odasında incilerini koyduğu romantik bir kutuymuş da günümüze gelmiş gibi.Romantik ve anı dolu görünümlü.Eller dert görmesin lolipu..

  bende gülenbayanın dediğine katılıyorum :))çok romantik …

 7. gulenbayan diyor ki;Eski zaman prensesinin yatak odasında incilerini koyduğu romantik bir kutuymuş da günümüze gelmiş gibi.Romantik ve anı dolu görünümlü.Eller dert görmesin lolipu

  Ben dee.. Ben de katılıyorum..biraz hazıra konmuş gibi oldu ama tam da bana hissetirdiklerini ifade etmiş sevgili gülenbayan:)