Çarşamba, Mayıs 24, 2017

15 YORUMLAR

  1. aynen aydın gelini doğruu söylüyor kanser işi diyolar çünlü bitene kadar parmaklar delik deşik oluyor sıkıntıdan insan kanser oluyor (allah korusun)hep sık iğneyle yapılıyor

  2. ama bana dantel ipi değil de ince bir yün gibi geldi linke baktım gerçekten öyle bu yüzden o kadar da parmak delici olmaz

  3. annemden biliyorum çünkü çok yapardı annem dantel işini isimlerinide haliyle biliyorum..kanser işi çok zor bilidiğim kadarıyla…şu sade şalı bile nekadar havalı duruma sokmuş değilmi ama….

  4. Siyahta kesinlikle aynı güzelliği bulamıyorsunuz.Benim firkete yapımı şallarımda da krem olanlar çok beğenilmişti siyah hiç göstermemişti modeli.Bence bu şal çok güzel.Nedense insanlar kolay diye atkı ve şal örüyor bunada gereken özeni göstermedikleride oluyor,ama bu gerçekten çok özenilerek ve emek sarfedilerek yapılan bir model.Ellerinize sağlık süper çok beğendim….

  5. katılıyorum motif makinasında yapılan örneklerde olduğu gibi krem ve beyaz çok güzel gösteriyor ama siyah malesef iyi durmuyor.şöyle de bir fikrim var aslında gri yapılıp üstüne simli ipten siyah motifler nasıl olur acaba?