Gümüş Kolye

-

Gümüş Kolye
Art clay malzemesi ile patchworkdeki en sevdiğim motiflerden birini kullanarak bu kolyeyi tasarladım. Bu ve diğerleri için bloguma beklerim.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
wildpoppy

Değişik insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve yaşamda çeşitliliği deneyimlemek vazgeçemediğim bir şey, bir ihtiyaç hatta. Nüfus kağıdındaki yaşıyla kendi algısındaki yaşını, aldığı üniversite eğitimi ile yaptığı işleri, bir türlü senkronize edemeyen, ettiği zaman ise kendini, kendi gibi hissedemeyen, yaptığı işleri, yaptığı yemeği bile hatta ikinci kez yapmaktan sıkılan, yapamayan hatta, oğlunu seven, koruyan, kollayan, ona güvenen, ona kızan, onun için endişelenen tipik bir anne olmasına rağmen, hala kendinin bir anne olması kavramına şaşırabilen, belki de herkesin tanımladığı gibi tipik bir ikizler kadınıyım ben kısaca... Kendimi bildim bileli pek sevdim elişi, hobi kavramlarında bir şeyler üretmeyi. İlkokulda ki elişi dersini tek seven çocuk bendim herhalde ama diğer arkadaşlarım nefret ettiği için bende gizlerdim bu sevdamı gözlerden. Artık gizlemiyorum ve paylaşmak istiyorum herkesle. Bu blogumun ortaya çıkması da bundandır.... email: wildpoppyfields@gmail.com

8 yorum gelmiş

  1. huber

    çok hoşş. Ben de bu motifi çok seviyorum. yıllar önce etamin üzerine çarpı işi duvar süsü yapmıştım. Kimbilir nereye kaldırdım:)) bu arada ben de mısır bebekli böyle bi takı üzerinde çalışmak istiyordum. becerebilirsem paylaşırım. sevgiler:)

  2. senayatilgan

    Bu arada huber dediğini yanlış mı anladım yoksa kolyenin ucunda mısır bebek mi olacak demek istedin :) Valla yaparsın yaparsın neden yapamayasın… Mısırdan döktürdüklerini hepimiz biliyoruz birde boyunda nasıl duruyor göster bize bakemmmmm :)

  3. wildpoppy

    Huber ben anlamadım sanırım. Kolye ucumu mısır bebekli olacak? Her neyse yapacağınız, eminim yaparsınız, bende merak ettim şimdi. Paylaşımınızı bekliyor olacağım…

Bir Cevap Yazın