Güneşli keçe kapı süsü ve figürler

-

kiz-bebek-odasi-gunesli-kece-kapi-susu-modelleri
Güneş bebek için hazırladığım kapı süsü. Nasıl yaptığıma gelecek olursak; zemin için kullandığım simidi gri keçe ile elyaf dolgulu olarak elde diktim. Yine harfler için Güneş ismiyle özdeşleşen sarı rengi kullandım. Tüm harfler dolgulu.
Ortadaki bebek Disney prenseslerinden Güzel ve Çirkin masalındaki Güzel (Beauty) karakterinden esinlenerek dikilmiştir. Aile köpekleri çok sevdiği için prensesin yanına bir de köpek diktim. Kenarlara ise bulutlu güneş ve daldaki tatlı bir kuş ekledim.
Tamamı el kesimi ve dikimi olarak hazırlandı. Güzel günlerde kullanılması dileğiyle. Yaptığım diğer işleri görmek için blogum

keceden-kapi-susu-figurleri

keceden-kapi-susu-figurleri-2

keceden-kapi-susu-figurleri-3

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
sekerkeceler

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın