Halime’nin Tacı

-

En çalışkan ve becerikli öğrencilerimden Halime’nin Teknoloji ve Tasarım Dersi, Yapım kuşağı kapsamında Tasarımımı Üretiyorum Etkinliğinde yaptığı tasarım çalışmasıdır.Bu tasarımı yaparken siz sevgili 10mariferçilerden de bol bol ilham aldı ve bu siteyi inceledi. Sonuçta kendine has, yaşına ve becerisine uygun bir tasarım ortaya koydu ve benden 100 numero aldı:)Tasarımını renkli temizlik bezleri ve düğme ile oluşturdu.Kendisinin ileride sıkı bir 10marifetçi olacağına eminim.

17 yorum gelmiş

  1. Canım yaa.nasıl güzel yapmış.çokya yakışmış.E böyle öğrencilere sahip olmakta bir öğretmene epey gurur verir değilmi?

  2. Halime’nin geleceği çok parlak ve bir de kokoş olacak sanırım. Marifetçinin kokoşu makbuldür, iyidir. Eh öğretmeni de marifet deposu olunca Halime’ nin aynı zamanda şanslı olduğunu da söylemek lazım.

  3. kutlarım halime :) bizim keçe çalışan arkadaşlarımız,taç uygulaması yaptılar mı? hatırlayamadım.yapmadılarsa bu da halimeden onlara fikir :))

  4. Muhteşem olmuş sevgili Halime ellerine sağlık:) Öğretmenini de canı gönülden tebrik ediyorum ve varlıkları ile gurur duyuyorum senin gibi öğrenciler yetiştirdiği için:))

  5. aaa Halime de 1Omarifet’e gelmiş, çok sevindim.üzüm üzüme bakabaka kararır atasözünü somutlaştırdık yani:)hoşgeldin:)fiamma1, güzel sözlerin için çok teşekkürler:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...