Cumartesi, Ekim 22, 2016
Halime’nin Tacı

Halime’nin Tacı

17

En çalışkan ve becerikli öğrencilerimden Halime’nin Teknoloji ve Tasarım Dersi, Yapım kuşağı kapsamında Tasarımımı Üretiyorum Etkinliğinde yaptığı tasarım çalışmasıdır.Bu tasarımı yaparken siz sevgili 10mariferçilerden de bol bol ilham aldı ve bu siteyi inceledi. Sonuçta kendine has, yaşına ve becerisine uygun bir tasarım ortaya koydu ve benden 100 numero aldı:) Tasarımını renkli temizlik bezleri ve düğme ile oluşturdu.Kendisinin ileride sıkı bir 10marifetçi olacağına eminim.

17 YORUMLAR

  1. Halime’nin geleceği çok parlak ve bir de kokoş olacak sanırım. Marifetçinin kokoşu makbuldür, iyidir. Eh öğretmeni de marifet deposu olunca Halime’ nin aynı zamanda şanslı olduğunu da söylemek lazım.

  2. kutlarım halime :) bizim keçe çalışan arkadaşlarımız,taç uygulaması yaptılar mı? hatırlayamadım.yapmadılarsa bu da halimeden onlara fikir :))

  3. Muhteşem olmuş sevgili Halime ellerine sağlık:) Öğretmenini de canı gönülden tebrik ediyorum ve varlıkları ile gurur duyuyorum senin gibi öğrenciler yetiştirdiği için:))

  4. aaa Halime de 1Omarifet’e gelmiş, çok sevindim.üzüm üzüme bakabaka kararır atasözünü somutlaştırdık yani:)hoşgeldin:)fiamma1, güzel sözlerin için çok teşekkürler:)