Hanım hanımcık şal…

-

Ne marifetli insanlar var.Bu bana hediye geldi.Baktım baktım biraz uğraştım ve yapamadım.Ama yapıcam kararlıyım.Bu arada dedim arkadaşlarımda görsün bu modeli belki bayram için yapmak isterler.Belki hediye örmek isterler bilmem ki..

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

11 yorum gelmiş

 1. ne güzel yaaaa bi zahmet nasıl yapılışını öyrensen çok memnun olurum iinanki beğendim yapmak istiyorum böyle bakarak çıkartamadım güle güle giy

 2. Yorum yapiyorum, eger bu sis orgusuyse “önce ör sonra sök” yöntemiyle yapmışlar herhalde. Normal bir sekilde öruyorsunuz tabii yanlardaki eksiltmeleri unutmayın yuvarlaklasacak yerler icin. Sonra ilmeklerden birini bırakıp digerini söküyorsunuz. Bu sekilde 2 ilmek arası o düz ip geçişi gibi oluyor. Acizane resimden tahminim.Gule güle kullanın.

 3. subatkahvesi

  burdabende bu çeşit kullanılan bende bitane yazyınlamıştım benimki basit zincirle oluyo açıklamasıda var buda çok güzelmiş yapanın eline sağlık..

 4. Rosamary

  bu şaldan bizde yaptık yani yapamadık model gelince annemler bütün komşuları topladılar tabii sadece marifetli 1. kat komşumuz(ayşe teyze) yapabildi herkese gösterdi ama o sökük gibi duran yer geri toplandı annemlerde bütün mahalleye ördü ayşe tayzede:) işte burada

 5. dilevser

  ay bayıldım ben buna çok zarif annem yapar mı acaba bana :) ben bi yanaşayım anneme en azından gösterir belki :) güle güle kullan, yapanın ellerine sağlık..

Bir Cevap Yazın