Perşembe, Ekim 27, 2016
Hanım hanımcık şal…

Hanım hanımcık şal…

11

Ne marifetli insanlar var.Bu bana hediye geldi.Baktım baktım biraz uğraştım ve yapamadım.Ama yapıcam kararlıyım.Bu arada dedim arkadaşlarımda görsün bu modeli belki bayram için yapmak isterler.Belki hediye örmek isterler bilmem ki..

11 YORUMLAR

  1. ne güzel yaaaa bi zahmet nasıl yapılışını öyrensen çok memnun olurum iinanki beğendim yapmak istiyorum böyle bakarak çıkartamadım güle güle giy

  2. Yorum yapiyorum, eger bu sis orgusuyse “önce ör sonra sök” yöntemiyle yapmışlar herhalde. Normal bir sekilde öruyorsunuz tabii yanlardaki eksiltmeleri unutmayın yuvarlaklasacak yerler icin. Sonra ilmeklerden birini bırakıp digerini söküyorsunuz. Bu sekilde 2 ilmek arası o düz ip geçişi gibi oluyor. Acizane resimden tahminim.Gule güle kullanın.

  3. bu şaldan bizde yaptık yani yapamadık model gelince annemler bütün komşuları topladılar tabii sadece marifetli 1. kat komşumuz(ayşe teyze) yapabildi herkese gösterdi ama o sökük gibi duran yer geri toplandı annemlerde bütün mahalleye ördü ayşe tayzede:) işte burada

  4. ay bayıldım ben buna çok zarif annem yapar mı acaba bana :) ben bi yanaşayım anneme en azından gösterir belki :) güle güle kullan, yapanın ellerine sağlık..