Perşembe, Mayıs 25, 2017
Harem, kırlent

Harem, kırlent

13

kırlent
Bu resmi İstanbul’da gördüğüm an bayılmıştım ve resmin bir kopyasını aldım. Sonra da makine nakışı ile kırlente dönüştürüp, salonuma koydum. Salonda koltuğun üzerinde bir tablo edasıyla duruyor şimdi. Her gelen misafirimin dikkatini ilk o çekiyor, koltuktaki resmi de burada.

kırlent

13 YORUMLAR

  1. Tablo gibi,harika görünüyor.Makina nakışı yazınca acaba dedim kum iğnesi ile mi işlenmiş ama değil sanki.Bilgisayarlı makinada işlediniz sanırım. Çok çok güzel:)

  2. Evet bilgisayarlı makina nakışında işledim ama normal makinada işlesem daha mı kolay olurdu bilmem, makinanın çıkarmadığı zorluk kalmadı elimde işledim gibi bir şey oldu çok zamanı aldı ama olsun sonunda değdi,.. çok teşekkür ederim ;)

  3. süpeeer olmuş tablo gibi …
    şimdi bu kırlenti al en kötü yırtık pırtık koltuğu bile saray koltuğu gibi göstersin … bunun güzelliğinden geri kalanı kimse görmez :)

  4. Normal makinada da kum iğnesi ile işleseydiniz çok zaman alırdı ve kasnak sallama yöntemi ile uzun sürüyor.İşleme çok farklı olmuş. Sanki kanaviçe havası vermiş. Birer tane bilgisayarlı makina almak gerek diye düşündüm bir an çok beğendim:)