Hasır gelin tacı ve çiçekli nedime bileklikleri

-


Hasır gelin tacı ve çiçekli nedime bileklikleri.
Gelinlerimiz ve biricik nedimeleri için hazırladığımız çiçek süslemeli aksesuarlarımızı paylaşmak istedim sizlerle. Yaz aylarının gelişi ile adeta düğün mevsimi açılmış oldu. Biz de gelinler ve nedimeleri/yakın arkadaşları için bir tasarım yapmak istedik. Gelinlerimizin fotoğraf çekimleri, nikah töreni, düğünlerinde kullanması amacı ile hasır örgü üzerine çiçeklerimizi monte ederek bir gelin tacı hazırladık. Pembe mor tonlarında yapma çiçekler, tomurcuklar ve incilerle süslü gelin tacını pembe organze kurdele ile tamamladık. Son derece naif oldu. Özellikle yaz düğünü ya da kır düğünü yapmayı planlayanlar için bu çember taçlar çok hoş duruyor.

Nedimeleri, yakın arkadaşları veya kız kardeş/ablaları için de çiçekli bileklik tasarımı yaptık. Böylelikle hem gelinimiz hem de bilekliği takan yakınları kalabalık arasında gözleri üstlerine toplamayı başaracak. Aslında aynı çiçeklerden bir de damat yaka çiçeği hazırlanabilir.
Damat ve sağdıçlar için mavi tonlarında yaka çiçekleri yapılarak da hoş bir ambians oluşturmak mümkün.

Hasır gelin tacı ve çiçekli nedime bileklikleri  isteğe göre çiçek renkleri değiştirilerek de hazırlanabilir.

Hepinize kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar