Hasır sepet ne hale geldi.

-

Peçete peçete ne büyük bir kurtarıcı :) Hasır sepet bildiğimiz, bunu kuzenim sen birşey yaparsın diye bana verdi.Bende düşündüm peçeteleyim bakalım nasıl bir sonuç verecek diye başladım. Bence hiçde fena birşeye benzemedi. Birkaç aksesuarla ilk halinden eser yok.Devamı için bloğuma buyrun.

hasır sepet
hasır sepet

hasır sepet
hasır sepet

17 yorum gelmiş

 1. süper..ben çok beğendim..şu ara boyamaya taktığım için bir sürü peçete aldım bende deniycem..eline sağlık…

 2. dolunay82

  Pembe çok yakışmış bu sepete.bendede aynısı var bu sepetin.kızlarımın odasında kullanıyorum.bu şekilde süslemek çok iyi fikir.ellerine sağlık.

 3. aytacrafts

  ooo çok güzel olmuşş,içine çiçeklerde koyarsan muhteşem oluyor,bak ben eski nişan sepetimi ne yapmıştımgerçi benim sepet kara bişey,seninki cıvıl cıvıl olmuş gel değişelim sepetleri:))

 4. aytacrafts

  olabilir valla,benimde bugün aklıma senin güllerle ilgili;küre şeklinde birşeyin üzerine yapıştırılıp dekoratif bir top yapılabilir diye gelmişti bbuketcim,sen önce pişirdin dimi tek tek?eğer öyleyse olur,benimki gibi yanyana yapıştırıp olmaz bir tarafı yaparken diğer taraf bozulur.

 5. BeyazKKelebek

  :) Hepinizin yorumları çok şekerdi.Çok teşekkür ederim.Dolunay82 arkadaki de benim eserim.Ben yapmıştım daha doğrusu kuzenim suluboya çalışması yapmıştı ben üzerinden detaylı bir şekilde geçtim ve birazda süsledim.Görmek istersen buraya ve buraya tıkla.Sizede fikir olsun bu tür sepetler her yerde var ama açık renkli olmasına dikkat edin çünkü koyu renkte peçete gözükmeyebilir.

 6. Smeyye

  merhaba. bu tip bir sepeti nerden alabileceğimi bana söyler misiniz acaba ??

  istanbulda oturuyorum. sizde ne tür magazalar da bulunur ??

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn