Hastayım :))

-

Kendime diyorumki artık yastık gönderme Aslı gönderme :)) ama olmuyor, harika yastıklar görüyorum ve paylaşmak istiyorum :)

burada…

10 yorum gelmiş

  1. mavisofra

    nalan ablacım noblese ablamın blogu blog açınca bende herkes görsün diye ekledim:)))ama izin almadım yanlış mı yaptım bilmiyorum:))

  2. celebi74

    maviciğim bunlara hasta olunamayacak gibi değilki ama! bende bayılıyorum bence sen vazgeçme yayınlamaktan, bizi de kendinide mahrum etme bu güzelliklerden ben arkandayım devam!!!!!!!!!!!!!! bazen diyorum hepsinden yapsak da evlerimizi yastıklarla doldursak :)

  3. aslimavi

    çelebimm çok tsk ederim :) ben gazı aldım devam yastıklara :)ozi yastıklar cidden hastalık yani :) çok tsklerbahar tskler canım :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...