Pazartesi, Ekim 24, 2016
hatırası var:))))))))

26 YORUMLAR

  1. kız mavi benim mutfağımın kapısıda yok…hiç aklıma gelmedi biliyomusun vallllla brawooooooooo iyi fikirrrrrrr

  2. deryacım sende dene istersen eger çoçuklar çekiştirmezse uzun da yapabilrisin ben çekerler diye kısa tuttuum:)) teşekür ederim .eser yakından öle güzelki kumaşım mavi mavi parlıyo

  3. ellerine sağlık canım… güle güle kullan…çok güzel olmuş…bu arada ben hala adresini bekliyorum:) aslımavi adresini nasıl almayı başardıysa ondan tiyo alayım bari:)))

  4. bunu gördüm mavi ve bi an kaldım..çok iyi degerlendirmişsin canım benim, güle güle kullanon kez falan tutabiliyomuyum :))ayrıca okuyan :))bende tüyo yok, bir kez isterim ve verirler :))

  5. pembişimmmm pamuk şekerim begenmene sevindim cnm :)) okuyancım ben yakından görüşelim diye vermiyorum aslı çoçuklara bere ördüm hemen adresi ver dedi bende kıramadım:))))))))))))) aslıcım teşekürler cnm iki kere :D:D ablam bnm cnm bnm begenmene ççok sevindim öpttt

  6. hi hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sevincimden belindamıda görmemşim gelip perdemi yere indirmeden teşekür edeyim de:))))))))))))))))

  7. gönül ablacım çok iyi fikir teşekür ederim :)) nalan ablamda görüp begenseydi içim bi rahat etseydi:D:Dokuyancım yazdım cnm aslında buraya yazıcaktım kim ne istiyosa göndersin diye:)))))))))favorimmm gül gül asma yüzünü:))hobimm aysayerncim parescim baharcımmm çok çok teşekür ederim saolun:))