Haydi cam boyayalım, dekupaj yapalım

-

peçete dekupaj örnekleri
Bu pasta standını çok seviyordum, lakin bana hihabeden bir yanı yoktu. Şuna bir çehre kazandırayım dedim 10marifet’teki cam boyamaları görünce   :)

peçete dekupaj örnekleri
Hemen dekupaj resmini seçtim, kesip yapıştırdım sonra folkart enamel butler magenta rengiyle puantiyelerimi yaptım (puantiyesiz olmaz : )), kuruduktan sonra folkart warm white ile katlar arasında kuruma süresi bırakarak 3 kat boyadım. İsteğe göre fırınlanıyor bu aşamada ama ben 21 gün kullanmadım aynı hesap oldu :) Tabii verniklemeden olmaz, birkaç kat cadence sprey vernikle vernikledim..

Küçük kavanozda benim kürdanlığım, ne zamandır aklımdaydı böyle bir fikir ama kavanoz bulamamıştım. Bu fikre uyacak tesadüfen bir yerde denk geldi, 1 tl’ye aldım boyadım, puantiyeler biraz büyük geldi gözüme ama artık çok geç :) Bu haliyle de şık oldu sanki, bir de fiyonk kondurdum işte tam benlik :)

peçete dekupaj örnekleri
Bu da hediyem pasta standında kullandığım dekupaj resmim :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
pamuk sekeri

DERYA T.K ..el işlerini yapmayı da başkalarına fikir versin diye paylaşmayı da seven birisi olarak bende buradayım..hepimizin eline emeğine sağlık :)

4 yorum gelmiş

  1. pamuk sekeri

    aaaysecann dekupaj rsmini normal a4 e bastırıyosun lakin normal bilgisayar yazıcısından çıktı aldığında renkler soluk çıkabiliyor ben ofis tipi büyük fotokopi makineleri olan bi yerde çıkarıyorum daha net ve kaliteli baskı elde etmiş oluyosun

Bir Cevap Yazın