Pazartesi, Mayıs 22, 2017
Haydi cam boyayalım, dekupaj yapalım

Haydi cam boyayalım, dekupaj yapalım

4

peçete dekupaj örnekleri
Bu pasta standını çok seviyordum, lakin bana hihabeden bir yanı yoktu. Şuna bir çehre kazandırayım dedim 10marifet’teki cam boyamaları görünce   :)

peçete dekupaj örnekleri
Hemen dekupaj resmini seçtim, kesip yapıştırdım sonra folkart enamel butler magenta rengiyle puantiyelerimi yaptım (puantiyesiz olmaz : )), kuruduktan sonra folkart warm white ile katlar arasında kuruma süresi bırakarak 3 kat boyadım. İsteğe göre fırınlanıyor bu aşamada ama ben 21 gün kullanmadım aynı hesap oldu :) Tabii verniklemeden olmaz, birkaç kat cadence sprey vernikle vernikledim..

Küçük kavanozda benim kürdanlığım, ne zamandır aklımdaydı böyle bir fikir ama kavanoz bulamamıştım. Bu fikre uyacak tesadüfen bir yerde denk geldi, 1 tl’ye aldım boyadım, puantiyeler biraz büyük geldi gözüme ama artık çok geç :) Bu haliyle de şık oldu sanki, bir de fiyonk kondurdum işte tam benlik :)

peçete dekupaj örnekleri
Bu da hediyem pasta standında kullandığım dekupaj resmim :)

4 YORUMLAR

  1. aaaysecann dekupaj rsmini normal a4 e bastırıyosun lakin normal bilgisayar yazıcısından çıktı aldığında renkler soluk çıkabiliyor ben ofis tipi büyük fotokopi makineleri olan bi yerde çıkarıyorum daha net ve kaliteli baskı elde etmiş oluyosun