Perşembe, Ekim 27, 2016

Haydi denize

12

Bu bebek battaniye(örtü)sini hediye olarak yaptım.Dikiş makineminde bozuk olması sebebi ile her bir parçayı elimde diktim.Daha hoş oldu sanırım.Şekilleri çıkarırken buradan esinlendim.

12 YORUMLAR

 1. güzel olmuş gerçekten. Ben de yakında oğlumun oda dekorunu değiştirmek istiyorum ya bakalım. Tem olarak denizi de düşünmüştüm. Gerçekten görmek iyi oldu :)

 2. Çok teşekkür ederim.Güzel yorumlarınız için.plnyzc gerçekten deniz teması erkek çocuklarına çok yakışıyor.noblesse elde diktim.Çok zevkle yaptım ama.Beğenmene sevindim.akoni görümcem yeni doğum yaptı.Oğlu için yaptım.Beğenmesi ve onun mutluluğu ile emeğimin karşılığını almış oldum:))kriizantem sizede çok teşekkür ederim.Sizin gibi marifetli arkadaşların yorumları benim için çok değerli.

 3. yakından görünüşü
  yakından görünüşü
  yakından görünüşü
  yakından görünüşü

  yakından görünüşlerinide eklemek istedim.Merak edenlere fikir olur diye.Acemi işi olduğu çok belli ama eminim benden daha güzel yapacak arkadaşlar vardır.Bu arada alt köşesinde ki parçada yastık kılıfına aittir.

 4. teşekkürler arkadaşlar.bir şeyler dikmeyi severim.ama bu kadar detaylı ilk işimdi.kısmetse bundan sonra daha güzel işlerde yaparım.ilk iş olduğu için acemi demişim.çok marifetli arkadaşlar var burada. onların işlerini görüp özendikçe acemilik gidecek inşallah:))