Cuma, Ekim 28, 2016

heidi collection II

30

Kolleksiyona adını veren model budur arkadaşlar.Robasında yumuşacık bir bebe yünü kullandım,eteğide buruşmayan viskon kumaşdan dikildi.Sahibine ulaşmadan önce elden ele dolaşıp,içinde gerçek bir bebek varmışçasına sevildi.

30 YORUMLAR

  1. Örerken de,dikerken de evde dolaşan kocaman adamlara bakıp hayıflanmadım değil.Allah cümlesine hayırlı,uzun ömürler versin.

  2. ay nefis olmuş bu :) ellerinize sağlık güle güle sağlıkla kullansın sahibi inşallah…annem de kış geldi başladı yine örmeye, izninizle modelden alıntı yapmak istedim annem için :)

  3. Seninde acemihobici,seninde dert görmesin ellerin.Teşekkürler yamalı.Embir,bu renk her yaş grubuna yakışıyor galiba,haklısın.Dilevser,ben bayıldım bu ad a…İzin ne demek canım.Hep diyorum,paylaşım için buradayız.

  4. Yeni yılda küçücük bir hatırlatma.Lösev 2.el ürünleride bağış olarak kabul ediyor.Yurtiçi kargo şirketiyle anlaşma gereği olarak çok az bir ücret karşılığı evdeki dolaplarınızıda,gönlünüzüde hafifletebilirsiniz.MUTLU,SAĞLIK BİR YIL DİLEKLERİMLE.

  5. teşekkürler bahar yorgunu.daha tamamlanmayı bekleyenler var sırada.ama vakit var diye başka etkinliklerle haşır neşirim.Bunlar LÖSEV içindi.Şimdilerde bir huzurevi etkinliğinin detaylarıyla ilgileniyorum.Yaşlılar haftasına yetiştirilmek üzere bir organizasyon.

  6. Sevgili baharyorgunu,Benim ,Altın Örgü forumda yazdığım bölümlerim var.Hayatı,sanatı,yardımlaşmayı paylaştığım ve arkadaşlarım tarafında binlerce kez ziyaret edilen sayfalar. (şımarayım biraz).10marifeti henüz birkaç sayfadan ibaret olduğu günden beri ziyaret ediyordum.Geçikmiş bir üyelik benimkisi.Buradaki yazılarım ise forumdaki sayfalarımdan alıntı.Blog için vakit bulamadım henüz,bir adres aldım ama hayata başlamadı daha.İlginize teşekkür ederek sonlandırayım yazımı.