15 yorum gelmiş

  1. bende böyle bir bebek isterdim ama hep böyle kalsın.büyümesin. okul, dersler olmasın. eyvah büyüyor kimle arkadaş olacak,eve geç geldi neredeydi ……vs…dertleri olmasssssııııınnnnn..))))böyle düşündüm diyeeeee bana kimse kızmaaaaasıııııııın :))

  2. Maşallah,Allah anasına babasına sevdiklerine bağışlasın,kaderi güzel olsun, boncuk boncuk bu:)) Sevgili Sesiber yorumuna bayıldım, iş giydirmeye kalsın dimi ama :)))

  3. şincik aradım google ablaya sordum bebeğin tarifini buldum efendim. Tarifi vereceğim ; fakat bu akşam tarif üzerinde çalışmayıp aranızda 10 marifette laflayan bulursum…bilemiyorum artık.

  4. kadın milleti değilmiş bebek görünce yamuluyoruz. Erkekler gibi düşünüp olayın safını değiştireyim dedim. Haydinmutfağa gelmeden kaçmam lazım.

  5. geldim kondor :))selmatozan arkadaşım doğru diyorsun ben de şapkadan önce bebeğe bayıldım, maşallah barekallah ne kadar tatlı,güzel bir bebek.

  6. ayy Maaşallah çocuğa şapkadan geçtim çocuğun gözler cam gibi annesi olsam hayatta resmi internete neyim vermezdim:))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Kırmızı beyaz örgü bebek eteği

| | 0 Yorum

Kırmızı beyaz, çok sevimli, çok rahat bir örgü etek modeli. 21 cm eni, 22 cm yüksekliği var, buna göre boyutunu düşünebilirsiniz. Örgü etek modelleri sevenler için birebir, tam küçük kızlara...

Beş şişle bebek eldiveni örgüsü

| | 0 Yorum

Madem bebek patiği/çorabı ördük neden bir de bebek eldiveni örmeyelim? Beş şişle örgü örmeyi çok seviyorum çünkü iki şişle örmesi zor olan birçok şeyi zahmetsizce ve dikişe gerek kalmadan örebiliyorsunuz,...

Penguenli örgü bebek süveteri

| | 5 Yorum

7-8 aylık bebekler için kullanabileceğiniz bir süveter örneği paylaşıyorum sizlerle. Bebeğinizi sıcacık tutacak bir kış manzarası. Kullandığım malzemeler: 100 gr Kartopu kristal ip (ikiye katlayarak ördüm) 6 adet beyaz düğme...