Hem pilili hem mini

-

pilili elbise
Merhabalar. Bu defa da kuzuma diktiğim yeni minilerle karşınızdayım. Aslında ilk başta sadece pilili mini bir etek yapmaktı planım ama dikiş esnasında beynimde gelişen olaylar çerçevesinde bu hale döndü kıyafet :) Bakalım beğenecek misiniz? Ece çok beğendi çünkü :) Daha fazla görsel için bloguma bakabilirsiniz arkadaşlar :)

pilili elbise

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

16 yorum gelmiş

 1. deliisibunlar

  Çok beğendik ama içindekini daha çok beğendik :)) etek pembe içindeki de şeker şekeer, pembe pamuk şekeri
  Ellerine sağlık, Ece’nin annesi .))

 2. yagmuryurek

  anam benim ecem gelmiş yaaaaaa kınalı kuzum çirkin ördeğim teyzesinin kuzusu :) amanda hoş gelmiş sefa gelmiş ne tatlı olmuş üstündeki de :) annenin de ellerine sağlık ece… selam söyle ona :)

 3. shane

  canım benim. bayılıyorum bu fıstığa. şu anda ana sayfada annesi ile yan yana pozları. sevgili senayatilgan, bir ekran görüntüsü almalısınız bence :)

 4. senayatilgan

  :) esinsel canım benden de sana bir :) geliyor :)
  :) Selcencim sağol canım :) Şekerim o benim evet…
  :) yağmuryürekcim valla Ece iletti selamını şaşırdım :) Direkt olarak bana da söyleyebilirdin Eceyi araya sokma kıs :) Ne kadar güzel ne kadar içten bir yazıydı o sağolasın :)
  :) Sevgili shane :) Çok teşekkürler :) Kuzumla yanyana çıkmışız hakikaten çok güzel olmuş :) Ekran görüntüsü derken tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım acaba bilmediğim bir kavram mı diye düşünüyorum şu anda :D
  :)Neslihan Hanımcım beğenmenize sevindim :)
  :) ayamaya cım :) dimi ama tem tül hem kalp sevme de yanında yat :) Bu arada bu resim çok ciciymiş seçim güzel :)
  :) ozra76 nazar boncuğu yok evet eksik kalmış :) Öksürüğe gelincec ballı turp yaptığımdan beri öksürük krizi geçti hakikaten :) Fakat tekrardan grip oldu her akşam bitki çayı falan ballar gına geldi çocuğa :) Ama kriz gelmiyorya çok şükür bu da geçer :)
  :) brnnyvz sağol canım :) Ece tebriklerini iletti ben de bir teşekkür ederim dedim :)
  :) Filizcim güldürdün beni :) Bu aralar hem hastalık hemde az yemek yemekten çalı gibi incecik oldu top model olmaya mı heveslendi nedir :) Gözlerin altı çöktü fotoğraftada bellidir ama geçecek düzelecek. Ona bugün arı sütü , bal, propolis karışımı da aldım bi o kalmıştı yedirmediğim :D

 5. senayatilgan

  Evet sonradan farkettim Deliisi bunlar açıklama yaptı bana :) Teşekkür ederim güzel bir görüntü almışsınız benim için benim aldığım kötü olmuştu :)

 6. esinn43

  kumaşlar öok guzel olunca dikmekde zevki oluyor.sizin oraya daha çok çeşit geliyor demekki.yaptıklarına bayıla bayıla baktım.ellerine saglık hepsi çok süper yaaaa

 7. senayatilgan

  :) Esincim eşekkür ederim :) Evet kumaşlar güzel ve çeşitli olunca hayal gücü de çalışıyor insanın :) Zevkle dikiyorum, ama ben de pazardan parça kumaş alıyorum zaten yoksa kumaşçılarda çeşit falan yok :)

Bir Cevap Yazın