31 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Çiğit Artığı Kaba Yem her cins küçükbaş ve büyükbaş hayvanların işkembelerinin gelişmesinden sonraki dönemde Kaba Yem ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile firmamız tesislerinde üretilmiştir.İçerisinde hiçbir yabancı madde ve kimyasal katkı yoktur. Emeksiz Kaba Yem yüksek ısıda imal edildiğinden (vitamin ve besin değeri kaybolmadan) bünyesinde zararlı virüs, bakteri, mikrop, mantar ve zehirli toksik maddeler barındırmaz. Hazmı son derece kolaydır.Hayvanın cinsi, yaşı, verimi gibi kriterler dikkate alınarak arpa, kepek, pamuk küspesi, fabrika yemi, melas, yaş ve kuru (pelet) pancar küspesi, kuru yonca ile birlikte hiçbir yan etki göstermeden kullanılır.Küçükbaş ve büyükbaş hayvanlara direk olarak da verilebilir. Karma yem yerine geçmez.

  Bu ne ya:((

 2. Avatar photo

  Güneşim epeydir sorucam fırsat bulamadım, ismek sergisinden bi çalışma aklımdan çıkmıyo, bu nasıl yapılmış, dekupaj mı başka bişey mi, tekniği nedir, valla aydınlatırsan çok sevinirim, rüyalarıma giriyo resmen:))

 3. Avatar photo

  heeheee büyük baş,küçük baş yemleri fln diyoo,kedi köpek maması olsa hepimize lazım,varmı evinde süt ineği besleyen acaba dedim di:)

 4. Avatar photo

  Güneşedoğrum kahkahalarla güldüm:)) tam adamına reklam vermiş Mcana kardeş diye, o da sanatını icat etmiş ne yapsın:)))Senin gelenekselleşen göz banyolarımızdan birine gelmiş yine sır, incik cıncık inceledim hepsini, tabii yine kendime göre geçen seferlerde olduğu gibi bir obje buldum. O cam makina ayağı sehbayı çok sevdim, bir tane bile tutunamadık elimizde ya yan yan ona yan şimdi bakıp bakıp:( Ama benim asıl ilgim 6. resimdeki masa üstü dikiş makinasına benzer obje de kilitlendi. O ne çok hoş bir şey de işlevi ne merak ettim. O resimde önde bir de minyatür var o da çokkk hoş, aklım gitti ona da. Turkuazlı objelerin tamamını sevdim eee ne kaldı diyeceksin. Hepsi epsi birbirinden guzel daa çok resim çek bir dahakine lutfen. Bu güzel paylaşım için teşekkürler…

 5. Avatar photo

  aay kızlarrrr çok güldüm besicilik işine :)))))) reklam aldı benim yazı görüyosunuz popülerliğim :))))))Baharcığım; yayınladığın eserlere bayıldım çok şahane muhtemelen dekupajdır ama resim şeklinde yapılmışta olabilir gerçekten muhteşem üstelik vernik atma işi de profesyonel kişilerce (mobilyacıda) yapılmış olmalı … teşekkürler paylaşım için.

  mavisofra diyor ki;gerçeketen rüy gibi hepside

  anlaşıldı müdür; tamam :)))))farfinciğim; seçtiğin resim benimde en sevdiklerimden kağıdı esneterek boyutlu bir hale getirmişler bizzat hocasından bilgi aldım.Fiammacığım; eski singer makinayı gold sprey boya ile boyayıp üstüne cam kestirme fikri mestetti beni de vallahi :))keşke daha çok resim alsaymışım :)

 6. Avatar photo

  Hepsi birbirinden güzel..tabloların ilki benim kurdele nakışına uyarladığım çiçekli ev.Bende fiamma gibi ilk resimdeki makine ayağından sehpaya bayıldım.Harıka bir tasarım olmuş bence.Diğeri de eski bir makina kabı boyanmış zannedersem.Yapanların ellerine sağlık diyerek,on marifet gibi bir yere yem reklamı yapmayı yakıştıran arkadaşı kınıyorum :)))

 7. Avatar photo

  O nakliyatçı, yazıma reklam yaptığı yetmezmiş gibi, bir de yorumuma katılmış. Ay katılma ya, ayrı takılalım mümkünse.Mandırası olan var mı ki burda ne alaka ya, site yönetimi bir an önce el atsın şu reklam işine, ödesin parasını, sağ frame boş işte, kaysın oraya.

 8. Avatar photo

  ebruzen; yüzlerce eser vardı maalesef herşeyi resimleyemedim.nalancığım; makina kabı da tahmin ettiğin gibi boyanmıştı .

 9. Avatar photo

  ilk resimdeki makine ayağından sehpa şahane, hepsi birbirinden şık bu çalışmaları görmemize vesile olduğun için tşkler güneşim

 10. Avatar photo

  arkadaşlar reklam serbestmi yasakmı bilgim yok eger serbestse valla hazır yaz gelmişken tatil yapmak ucuza uygun güzel bir tatil düşünenler beni arasın reklam yasakmı paralımı parasızmı reklam yaptın diye beni fırlatıp atmayın da bilgilendirin yasaksa affedin ihtar edin bilgi açıklama bekliyorum

Bir cevap yazın