Salı, Ekim 25, 2016

Her yerde kar var..

16

KAr taneleri işlemeleri..Kışlık kazaklara harika olma mı?Ayrıca her bir deseni pdf olarak indirebilirsiniz.Burada..Burada da bedava başka desenler var..

16 YORUMLAR

  1. Moonles bende tuttum.Harika bir site. Bu ara arayıpda bulamayacağım şeyler çıkıveriyor karşıma. Bu şablonlar harika. Çok teşekkürler.

  2. ay vallahi yine etaminim geldi ismi lazım değil bir marifet arkadaşımda yarım kalan etamin işini göndercekti. bak o geldi aklıma birden…!

  3. harikasın çok güzel işlemişsin tel kırmaları bayıldımmoonlescim hani gelinleri kına yakarken başlarına örtüyolar yaaa ondan

  4. Kışı biraz zor görürüz neyin nezaman geleceği belli olmuyor.Oyüzden her an hazırlıklı olmak lazım bence…!!!!

  5. boncul hanım canım ben bunları görünce şok oldum, ne kadar zarif ve hoşlar, ellerine sağlık, şimdi Dilek’in yorumuna katılıyorum, hem böyle gümüş gümüş çok hoş olurlar..efsane61 ; Avatar’ın süper… Barış içinde korkunç bir iskelet (Scarey movie den değil mi bu) :)))))))))

  6. moonlesscim teşekkür ederim.Bu benim yaptıklarım basit modeller, bide bunların ağır ve imkansız olarak iki çeşidi daha var:) Asıl onları yapan nasıl yapıyo bilemiyorum ama ben bu kadarını yapabiliyorum.Vakit olsa çok zor oloduğu kadar da zevkli aslında.esinsel sende saol.