Cumartesi, Mayıs 27, 2017
herşey halıyla başladı

herşey halıyla başladı

31
halımız
halımız

Ayşe Berin yürümeye başladığından beri sürekli kenarlarına takılıp düşüyordu o düştükçe benim canım yanıp duruyordu Elif Ece’ninde gelişi kesinleştikten sonra karar verdim halıları kaldırmaya ve oraya tek parça halinde halıfleks aldık işte herşey ondan sonra oldu halıfleks çok şirin Ayşe Berin çok sevdi sürekli o tarafa bu tarafa koşup duruyor ama halının sol tarafındaki duvar gözüme o kadar boş ve silik gözükmeye başladıki bişeyler yapmalıyım diye düşünürken birden ampül yandı kafamda. Halının desenleri daire biçimdeydi ve daha önce stacker denemem olduğu için bu duvara halının desenlerinden bişeyler yapabileceğimi düşündüm ve soluğu tahtakalede aldım hemen istediğim renklerde yapışkanlı folyo aldım ama malesef turuncuyu bulamadım onun yerine krem aldım ve evdeki poşetlerden turuncu renkli bir poşet buldum istediğim şekilde kesip kremin üzerine yapıştırdım oldu sana turuncu.şimdi koridorun duvarıyla halımızın deseni aynı, hoş bi görüntünün yanında çokta güzel bir uyum oluşturdu şimdi evimizi daha çok seviyoruz

halımız
halımız

halımız
halımız

31 YORUMLAR

  1. beğendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar cesaretimi arttırdınız icraatlere tüm hızımla devam edeceğim. (politikacılar gibi konuştum yawss ) :))))

  2. (bu seferde halının devamı diye duvara tırmanmaya kalkmasın bıcırıklar ;)) Ayşe Berin zaten ufak terminatör tırmanmadığı köşe karıştırmadığı çekmece yok yakında duvarada tırmanırsa şaşırmam ece’nin daha o seviyeye gelmesine çok var :))) Hepinize çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim ve bu siteyi çok sevdim.

  3. tuttum. Aferin guzel bir fikir gelistirmissin. Stickeri uyarlamak boyle olmali. Hazir satilanlari ruhsuz buluyorum. Selamlar

  4. Fikir de güzel, uygulama da güzel , bizi olayın parçası haline getiren anlatım da çok güzelElinize sağlık

  5. diday,alonenes,ozimer,DenDenAk, mtnaz11, gunesedogru, 03bellinda, Yamali bohca, marulloo, dilevser, fiamma1, 2zannesi, esinsel,BeyazKKelebek, sybella, banuca, Figen abla, miralay, glin, adadenizi, Benden,inciduru, gulseyhan,kittycat hepinize çok teşekkür ederim beğenmeniz ve takdir edici sözleriniz beni çok heyecanlandırdı insanın yaptığı küçük bişeyle takdir görmesi çok güzel bir duygu hepinize sevgilerimi gönderiyorum..

  6. Fevkaladenin fevkinde :)) berhudar ol:)Şaka bi yana gerçekten dönüp dönüp bakıyorum elinize sağlık, çok şık bi çalışma olmuş. Minikleride öp birer kez bak annelerine yaratıcılık için fırsatlar çıkarıyorlar:) Bide bu cahili sticker hakkında bilgilendirir misin? Kendim yapmak için neler almalıyım mesela?

  7. BynFavori42, mavisofra teşekkürler beğenmenize sevindim. BynFavori42 bende ilk yapmak istediğimde internetten araştırdım çok zahmetli gibi geldi sonra aklıma geldi annem dolap içine yapıştırmak için yapışkanlı kağıt almıştı acaba bunların düz rengi yokmudur diye bi tahtakaleye gittim :) düzü desenlisi binbir çeşidi var istediğim renkleri aldım istediğim desenleri çizdim maket bıçağıyla kestim yapıştırdım ee bu kağıtlar çok işe yarayınca kutular kapladım balkon masasını kaplayıp yeniledim eşim dalga geçmeye başladı yakında sabah bi kalkacam sen korkarım çocuklarla bizide kaplayacaksın diye :)