Cumartesi, Nisan 29, 2017
Hiiiiiç Birşey Demiyorum Siz Tahmin Edin :))

17 YORUMLAR

  1. ya işte bende onu soruyorum kışlık bikiniyi nerde giyiyoruz.karlanırken mi? hani yazlık güneşlenirken giyiliyor ya. ya ben koptum herhalde algım durdu. oruç vurdu.

  2. yemek ,tarif bloglarının isttaislikleri tavan yapacak bu ramazndaçünkü ben bizzat sabahtan beri yemek bloglarını geziyorum ..hatta tarifleri yazıyorumki yapayım :)))

  3. ya ben de takke zannettim ama bir muzurluk olduğunun da farkındaydım malum embir bu :))Ramazan geldi ne pişirsem derdi daha da arttı, ama ben şunu farkettim,ilk gün olmasına rağmen bende ne acıkma ne de yoğun bir susama var,bıraksan ders bile çalışabilirim ama ilk günden ders demiyim diyorum,bugün Ramazan’ın ilk günü ve kocacığıma çok güzel bir sofra hazırlama isteğindeyim :))

  4. Oruç tutan arkadaşlar allah kabul etsin diyorum, ben oruş tutamıyorum :(( eskiden tutardım ama böbrek sorunum sebebiyle susuz kalınca sancıdan ölüyorum maalesef, yine de bazen arada kaçamak yapıyorum.Faaliyetle ilgili olarak ilk fotoyu gördüğümde bu ne olaki dedim, sonra diğer fotolara bakınca anladım :)) paylaşayım dedim

  5. ALLAH kabul etsin arkadaşlarbende de ne açlık ne susama vardı ama şu abur cubur isteğim olmasa birde :((((bide bugün şu dişim ağrımasa oruçlu oruçluismail abi bana bi reiki yapıver