Hobi Odası

-

Tek kelimeyle bittim bu hobi odasına.

İlk gözüme çarpan uzanma koltuğu ve üzerindeki “ben yumuşacığım” diye bağıran, kıvır kıvır kuzu postunu andıran örtü.Raflar dehşet güzel.

Kalıplar için dönen bir stand. ( Eskiden kartpostal alırdık evire çevire baka baka. Migrostakinin canı sıkılmış mıdır acaba, bizim eve misafir gelse yada ikamet değiştirse. Ne güzel olur kalıplarım için. )

Sepet, makaralıklar, kavanozlar, külah külah dondurmalar,… vs vs

Daha fazlasını görmek isterim bu kadarı bana yetmez derseniz, Buyrunböyle alalım sizi

3 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Bu fotoğraftaki ürünlerin birçoğu İkea’da var. O yumuşacık görünen örtüden ben de koltuklarıma örtüyorum. Aslında yatak örtüsü olarak kullanılıyor. Tülbent gibi bir kumaşı enine ve boyuna, makara lastikle küçük karelere bölerek dikmişler. Ama bunu dokurken yaptıkları için lastik görünmüyor. Biz görüneninden yapabiliriz tabi. Fiyatı 35 TL.

  2. Avatar photo

    Sserap Görüneninden yaparsan eğer paylaşır mısın hemen. Tülbent gibi bi kumaşı enine boyuna lastikle dikiline bu şekil, oluşuyorsa, çanta kırlent vs şeylerde yapabiliriz. Şimdilik benim hobi köşem var bir masa, bir raf :) Bir odam olduğunda en yakın bursa ikea yaparım artık.

  3. Avatar photo

    Örtü olarak bende bulunduğu için yapmayı düşünmedim. Ama daha önce bu yöntemle kırlent yüzü yaptıklarını görmüştüm. Yaparsam tabi ki paylaşırım.

Bir yanıt yazın