Holloween kostümü

-

halloween-kostumleri
Geçen sene cadılar bayramında içime oturmuştu. Kızlara bir hazırlık yapmamış, son güne gelene kadar da aklıma gelmediği için bir şey almamıştım. Ama kızlara söz verdim. Önümüzdeki yıl için size ben kendim bir kostüm hazırlayacağım demiştim. Ve sözümü de tuttum :) Yapmak isteyen kız anneleri şapka ve pelerin için bu siteden faydalanabilirler. Tütü etek için 10marifet videolarından yararlanabilirler. Pelerinimize yaka süsü olan örgü balkabağı için de benim bir önceki anlatımlı paylaşımımdan yararlanabilirler. Gelecek sene için kızlarına söz veren annelere kolay gelsin. Çok zor bir iş değil.

halloween-kostumleri-1

halloween-kostumleri-2

halloween-kostumleri-3

halloween-kostumleri-4

halloween-kostumleri-5

7 yorum gelmiş

  1. leynum

    kızlar da bayıldı shane :)) Okulda havalarını attılar , ben de övgüleri topladım :))) Arkadaşaları şapkaların hazır gibi olduğunu söylemiş :)))) Övüneyim biraz :))) Bundan sonra amigurumi yanına çeşitli kostümlerde mi eklesem ne yapsam :)))

  2. leynum

    çokkkkk teşekkürler birdikbinbak :)))) İkiz konusunda ise gerçekten başı biraz yorucu olsa da sonrası harika oluyor :)))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
leynum

Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...