Salı, Ekim 25, 2016
Hope’un Hindistan Macerası

Hope’un Hindistan Macerası

26

el yapımı oyuncak
Hepimiz zaman zaman kaçıp gitmek isteriz ya, Hope bunu başarmış bir fabien işte. Hatta o kadar başarmış ki tipi bile Hintlilere benzemeye başlamış, o derece başarmış yani :) Hope’un öyküsünü burada okuyabilirsiniz, sevgilerimle.

el yapımı oyuncak

el yapımı oyuncak

26 YORUMLAR

  1. Tam da bu hikayeyi anlatan, Goa’da yaşamın anlamını arayan yabancılar.Kızımın Atlas dergisi Nisan sayısındaki yazısı. ( Ormanın fısıltıları- Bengisu Gençay) Ayrıca bloğunuzdaki tüm tiplemeleri çok sevdim, hayal gücünüze sağlık.

  2. ne kadar güzel anlatım ne kadar güzel hope … bakışlarında gizem çantasında sırlar gizli… elleriniz dert görmesin hayal gücünüz kesintisiz çeksin :)

  3. Harika olmuş, elinize sağlık! Blogunuzu pek ayrıntılı inceleyemediysem de Etsy dükkanınıza baktım, çok güzel çalışmalarınız var :)

  4. Hopa çok özendim. mutluluğu bulmak için illa Hindistan’a gitmek gerekmiyordur inşallah, biz burada onun bulduğu mutluluğu bulabiliriz umarım :)ne kadar güzel ifade etmişsiniz.hayatta en zor olan hayatta seni neyin mutlu edeceğini bulmak ve de bulduğunda uğruna savaşacak kararlılık ve azimde olmak.ben birgün hope gibi cesur kararlar verebilirmiyim bilemiyorum.