Salı, Ekim 25, 2016
Hortumdan çelenk kapı süslerine devam

Hortumdan çelenk kapı süslerine devam

17

kapı süsü
Merhaba, bildiğiniz gibi maliyeti düşürmek için kapı süsü yaparken strafor çelenk yerine elektrik süpürgesi hortumu kullanıyorum. Bu yazımda diğer örnekleri bulabilirsiniz.

kapı süsü
Ben birkaç tanesinin daha fotoğraflarını ekleyip ,yorumu size bırakıyorum.

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü
Görüşmek dileğiyle.

17 YORUMLAR

  1. @zulaltan ,Şimdi gördüm profil resminizden.İzmir’li misiniz siz de? Gerçi ben Karşıyakalı’yım ama memleketten uzak olunca her bir köşesini özlüyor insan :( Bu arada evet,hortum temeli tabii.Asıl üzerine sarılan yün,eklenen motifler emek ve zaman alıyor.

  2. Rengarenk dökülmüş yapraklarla süslemişsiniz gibi olmuş bayıldım kapı süsüne. Hepsi çok güzeller ama birde en sonuncuyu çok sevdim… Her odanın kapısına mı asacaksınız nekadar çok yapmışsınız :) Ellerinize sağlık…

  3. @senayatilgan , Renkleri ,onları kullanmayı,kombine etmeyi çok seviyorum.Beğendiyseniz de ne mutlu bana. Hayır,kendime yapmadım.Hepsi başka evlerin kapılarını süslüyor :)

  4. yaptım oldu canımmm bır geldınnnn pir geldınnn…şahane guzellıklerle dönmüşsünnn..bayıldımmm hepsı bırbırınden guzell…yıne cok kıskandımm :))) ama bır ara yapacam kesınn:)))

  5. yaptımm oldu nerelerdesın canım yaaa….özlettın kendını…ben gıttım oglumun dugunu nu yaptım geldım senı goremıyorum:(((

  6. @ssserpil hanımcım, nasılsınız? Ben de buraları özledim ama hayat her zaman insana iyi davranmıyor. Özel sorunlarım vardı ve aslında geçtiği de söylenemez. O yüzden ne gönlüm ne de elim gitmiyor hiçbir işe. Neyse, arada uğrar sizlerle konuşurum belki.