İçinde kahve,çay var

-

Arkadaşım için hazırladığım hediye sepetinden çay,kahve torbası.Çuvaldan diktim,işledim içine mis kokulu kahve,bitki çayları koydum.Çok çalışıyor,yoruluyor.Kahve içip dinlesin,eline aldığında onu ne çok sevdiğimi hissetsin istedim.

21 yorum gelmiş

 1. Eveet,çok sevindi arkadaşım.Ben de çok şanslıyım bu konuda Banu,bak sizler de eklendiniz listeye.

 2. Çok zarif bir düşünce gerçekten. Ayrıntılarda süper.Buharı bile üstünde. Kahve içesim geldi:))

 3. canım ellerine saglık harika olmuş:))) kokusunu hissettim..sabaha kadar sabredeyim bari benim de canım kahve cekti şimdi:)))iyi ki bir yemek sitesine uye değilim geçenlerde de sergun un bardak altılıgı biskuvilerinden canım cekince tırım tırım evde petubour aranmıştım:)))

 4. Teşekkürler quarkn.Ayrıntılara özen göstermeyi severim.İçinde kahve ve poşetleri kırmızı diye kuşburnu çayı var bir de.Ben okkalı bir TÜRK KAHVESİNİ hiçbirşeye değişmem fiamma.Kahve kokusu denilince ilk o gelir aklıma.şöyle miss gibi.Bak şimdi de benim canım istedi.Ne olacak halimiz böyle..??

 5. E hadi bana kahveye gelin, şööyle verandada mis gibi hava eşliğinde size okkalı birer kahve yapayım, fal bakan var mı???

 6. Mis gibi hava mı? Burda hava acayip kasvetli. Mis gibi hava, veranda da kahve deyince hemen baktım Banuca bana yakınsın. Ankara Kocaeli ne var sanki hemen kahveye gelirim. Gezesim var herhalde benim de:))

 7. quarkn,Ankara daysan havalar ısınana kadar benimle idare et derim.Kahve dünyasına gideriz beraber.Bakma Banu nun veranda da mis gibi hava dediğine,ben iyi bilirim oraları daha günler var açık hava sohbetlerine.Rüzgar bir savurdumu kendimizi körfezde buluruz.Hoş,ben bu özlemle ona da razıyım ya…

 8. Bulutgölgesi, İdare etmek ne demek! Büyük bir zevkle… Ayrıca bugün Ankara’da da hava çok güzel. Olsun biz de verandasız, mis havasız sadece kahveyle idare ederiz:))

 9. Ha bide kaldık zaten biz bize…Çünkü Banu teklifi yaptı sonra kayboldu. Geliriz diye korktumu acaba:))

 10. neden olmasın?ama haksızlık etmeyelim, bugün tam mis gibi bir bozkır havası var başkent te.

 11. Gliiiin, misafirlerimi kandırma bakiiim, fırtınaya karşı özel bağcıklarım var:)) quarkn sen bakma gline, hatta onu da kap gel de görsün buraları. Benim kapım tüüüüm dostlara açık, dostlukla gelen dostluğu bulur, tabii kahveyi de:))

 12. Banu,”neden olmasın ”sana yazılmamış bir cümleydi hayatımbak.mesaj gönderme zamanına.Bir önceki mesaja cevaptı…yine de sağol anlayışın için.Misafirlerini kandırmaksa iyi fikir.sen sadece bana kalırsın o zaman ;=))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...