Cumartesi, Ekim 22, 2016
İki farklı kalem etek (dikiş)

İki farklı kalem etek (dikiş)

4

kalem etek
Merhaba arkadaşlar.. Bu sıralar havanın güzelliğini fırsat bilip sürekli dışarıda gezer vaziyette olunca dikişler azcık kenara atıldı yapacak bir şey yok :) Fakat yine de kardeşime söz verdiğim birkaç kıyafeti dikiyorum ara sıra ve o arada kendime de bir etek dikmeyi ihmal etmedim elbette. Bakalım benim ve kardeşimin kalem eteklerini beğenecek misiniz? Daha fazla görsel için bloguma beklerim hepinizi

Üstteki eteği kendime ve alttakini de kardeşime diktim :) Alttaki eteği hatırlarsınız daha önce kendime dikmiş olduğumu paylaşmıştım sizlerle. Dilerseniz buradan bakabilirsiniz. Eteği kardeşim için kısa olarak diktim benimki diz boyundaydı fakat kardeşim kısa istedi. Hem etekle yürümek daha kolay olacaktır hem de kardeşim azcık kısa benden, ona daha uzun gelecektir :)

kalem etek

4 YORUMLAR

  1. ben karar verdim, kendime kalem etek dikemiyom ,silgi etek dikecem :) tek sorun silgi etek nasıl olur ?
    çok alımlı etekler canım özellikle birincisini seviyorum ,o kolye yüzündenmidir nedir pek çekici :)

  2. :) Filizcim kumaşın desenindendir :) Kolyeyi çok sevdiysen göndereceğim sana fakat senin için başka şeyler de düşünüyorum onunla birlikte göndereceğim :) Bu yazıyı okuyamayacaksın belkide gelince sürpriz olur artık :)

  3. aha okudum :) şenay ,sakın yollama kuzum o kolye sana çok yakışıyor kuzum. hele bu etekle olağan üstü yakışıyor. kulaklarım çınladı gece gece.

  4. haha kız o kadar yere nasıl yetişiyon da hemen de görmüşsün :D Bana ne bana ne :) Göndercem işe ama daha var başka birşeyler de düşünüyom o zaman birlikte göndercemmm :)