Pazartesi, Mayıs 29, 2017
İKİ KAREDEN BİR TAVŞAN PATİK YAPALIM

İKİ KAREDEN BİR TAVŞAN PATİK YAPALIM

22

patiğin yapılışı çok kolay..20 ilmekle 2 adt kare örüyoruz.baklava dilimi gibi uçuca getirip birleştiriyoruz.öndeki parçayı bohça gibi sağdan soldan ve önden toparlayıp dikiyoruz arkadaki parçanın ön kenar kısımlarınıda patiğimize yedirerek dikiyoruz .birde tavşan kulağı örüp ekledikmi patiğimiz bitmiştir..

İKİ KAREDEN BİR TAVŞAN PATİK
İKİ KAREDEN BİR TAVŞAN PATİK

22 YORUMLAR

 1. huzurlukedi diyor ki;çok sevimli çok beğendim ,sizin yaptığınız herşeyi beğeniyorum ben:)

  baktım arkadaş başka neler yapmış diye sadece bir yazısı var oda bu hani bilmediğimiz bir bloğu filan mı var acaba yaptıklarını yayınladığı merak ettim.patik çok şirin bu arada elleinize sağlık :=)

 2. baktım arkadaş başka neler yapmış diye sadece bir yazısı var oda bu hani bilmediğimiz bir bloğu filan mı var acaba yaptıklarını yayınladığı merak ettim.

  arkadaşın aynı adda sayfası var.oraya uğrayın derim:))

 3. kesinlikle çok güzel olmuşlar elinize sağlık, kulak yapmanın bi püf noktası var mı, ben gibi acemiler için küçük bi tarif alabilir miyim? çünkü kesinlikle yapıcam bayıldım…

 4. sevgili yephek kulak yapmanın bir püf noktası varmı bilmem benimkisi uydurmasyon..3 ilmekle başladım yanlardan 13-14 ilmek olucaya kadar artırıp yeniden eksiltme yöntemiyle yaptım.kesmeden diğer kulağıda örerek kenarına da tığla sıkiğne yaptım..

 5. hep yek tavlada bir terim aynı zamanda şansızlık anlamında da kullanılıyor.hatta dübeş attım yek geldi diye şarkı bile var.Ben demek istedim ki: nickinde hep yek demek isterken yephek mi yazmış dimek istedümdü:)

 6. hepyeki de tavlayı da iyi bilirim çok şükür, kocadan isteklerde bulunmak için ideal oyundur, kazanırsam şunu alıcan, bunu alıcan diye bileğimin hakkıyla çoook şeyler kazandım:))da… ben senin demek istediğini anlamamıştım şimdi oldu.bir de bu patikler keçeden de olur sanırsam.

 7. yok bi hata nickim doğru, hep yek olcak değil ya kısmetim dönsün yephek olsun, di mi ama:))) işin şakası bi yana ben de çok severim tavlayı,online tevla oynanan bi siteye hepyek nickiyle üye olmak istedim seneler evvel, ama kullanılıyomuş, ben de yephek olim bari dedim…not:sakallı ipten perde yapmaya çalışıyorum, çok kolay diyenlere inanmayın, ben hiç iyi gitmiyorum,zira boylarını bi türlü eşit kesemedim, neyse bitsin koyucam buraya.

 8. merhabalarben patiklerin arka kısımlarını birleştiremedimlütfen yardımcı olurmusunuz banaaşama aşama anlatırmısın yaptıklarınızıön parçayı birleştirip diktimama arka kısmında kala kaldım yapamıyorumlütfen yarımcı olunteşekkürler

 9. elbistanlım, çok güzel anlatmışsınız.bu arada 59 soruyu burada sormuşsunuz ama cevabıyephek’in patiğinde arıyorsunuz :)))aynı sokaktasınız ama evleri şaşırmışsınız :)))))))

 10. bu isim değişikliği benim dikkatimi çekti doğrusuama hiç aklıma gelmedi farklı kişiler olcağınızkusura bakma lütfenama hala nasıl yapıldığına dair cevap vermediniz