iki kırık sandalyeden antika kanepeye

-

Bizim eski kömürlüğe benzeyen bu resmi görüyorsunuz iki kırık sandalye,bir yığın döküntü.

Buradan çıksa çıksa mangala odun çıkar diyorsanız yanılıyorsunuz. Bakın ne çıkmış. Ben bunu balkona da kıymam salonuma koyarım. Üstüne de kırkpareden minderler hazırlarım.

Bizim gibi hobi tutkunlarının sitesinden buldum.

16 yorum gelmiş

 1. Nalan abla valla bu yazıyı gördükten sonra mutfak msamın iki sandalyesine farklı gözle baktım,zaten kafam duman yarın bir bakmışsınız yepyeni sandalyelerle yapmışım aynısından :) çok güzel çok yaratıcı,teşekkürler :)

 2. sağolun arkadaşlar ben de pek beğendim.blogumda da yayımlayacağım bir tane daha buldum…bir de benim evde bir sandalye altı ve iki dolap kapağından mamul bir sehpa var ama bir türlü resimleyemedim.lilacsmell sen nerelerdesin kuzum,hoşgeldin,hemen yap bir kanepe beraber otururp kahve içelim.fallar da benden

 3. lilacsmell diyor ki;tam sekiz saat sonra kpss var ona çalışıyordum :)

  valla çok çalışkansın,lilacsmell,sabah kalkamayacaksın artık bırak yahu:))

 4. sana yarın için başarılar canım umarım iyi geçer,benim de 3 dersten bütüm var bende onlara çalışmaya başlıcam artık:))

 5. embir,ben ankaradayım,kap fincanını geliver.yok canım fincansız gel ben yaparım kahveyi.

  Bakın bu daha kolay uygulanacak bir kanepe,ve iki topal sandalyeden sağlam bir kanepe olmuş fazla marangozluğa da ihtiyaç yok üstelik.lilac şimdi sınavda ,başarılar dileyelim güzelimeherbalistciğim sen de başla çalışmalara da bütü hallet.ç.ç sen kanepenin daha da güzelini yaparsın eminimkepinize kolay gelsin

 6. valla nalan abla çalışıcamda sıcaklardan kafam almıyo kızıyorum kendime bu yaşta ne işin vardı 2. üniversitede diye,çocuk bi taraftan,işler bi taraftan,evişleri desen öyle,bi de sıcaklar bastırınca hiç canım istemez oldu 3 dersi versem mezun olucam ama..ah.. ah!..

 7. herbalist,seni bir daha takdir ettim.Ne güzel keşke ben de okusam yine.1988 de bizi eğitim ön lisans yapmaya yönlendirmişlerdi, devamını da topluca yapsak dedik sonra da sözde kaldı.haydi gayret bir çırpıda hallet te 2.diplomanı burdan kutlayalım.zabun,seni merak ettim ,baktım,ilginç şeyler paylaşmışsın .Ama uzun zamandır yazı girmemişsin.bekliyoruz.

Bir cevap yazın