İki yeni etek

-

etek dikişi
Evet merhabalarrrrr… Bu defa da kızıma ve kendime diktiğim iki etekle karşınızdayım :) Kızıma diktiğim etek kloş bir etek olup üstte karfli bir dantel, altta ise iki kat kloş triko astar bulunmaktadır :)

etek dikişi
Kendime diktiğim etek ise çoooook uzun zaman önce internette gördüğüm ve bayıldığım bir model olup anca şimdi yapma fırsatı bulabildiğim ve diktiğim bir model, çok mutluyum :) Konuyla ilgili daha fazla görsel ve eteğimin dikim aşamaları için bloguma bakabilirsiniz arkadaşlar.

etek dikişi
Benim eteğimdeki kumaş deri jarse bir kumaş olup gerçek deri değildir. Elbette gerçek deri ile çok daha güzel duracaktır ama böyle daha ekonomik oldu hakikaten :) Her bir parçayı tek tek dikip sırayla eteğin astarına diktim ve aslında çok fark edilmese de etekte iki farklı deri kumaş kullandım. Bir sırada parlak deri varken diğer bir sırada mat deri kumaş kullandım. Böylece ışık farkı da olmuş oldu :) Umarım beğenirsiniz.

9 yorum gelmiş

 1. Çok çok güzel…
  çokta yakışmış….
  bloğunda görüp beğenip Bende aldım bu kumaştan overlok makinemin ayarlarını bekliyorum kısmet olursa hemen yapıcammm ;)

 2. ooh ooh şıkır şıkır böyle marifetli annesi olduğu için çok şanslı olan prensesin eteği de şenaycım seninki de mükemmel olmuş eline sağlık güle güle giyinin :)

 3. İkinizde yakıyorsunuz ortalığı, senin eteğine ve deatylarına bayıldım ama kızçenin de eteği pek yakışmış tercih yapıp bu daha güzel demek çokkk zor. iyi günlerde giyin ikinizde… öpüyorum güzel yanaklarından kızının…

 4. :) adadenizi çok teşekkür ederim :)
  :) Zeynepcim teşekkürler canım evet aslında karmaşık gibi görünüyor ama çoook basit hadi sen yaparsın canım :)
  :) brnnyvz :) Çok sağol canım evet kuzu kıyafet konusunda şaanslı dahasıda geliyor :) Çünkü annesi doyamıyor dikmelere :)
  :) Filizcimmmmm utandım valla sıralamışsın tüm iltifatları :) Edirneden kocamaaaaan öpücüklerimizi gönderiyoruz sana :) Ece şimdi okulda ama akşama o da gönderir :)
  :) Fiammacım çok sağol canım :) Yok aramızda bir tercihe zorlasam Ece kazanırdı onu biliyorum onun için hiç girmem o topa :) Beğenmene sevindim…
  :)DideminHayalAtölyesi çok teşekkürler. Benim eteğimin modelini yıllar önce internette görmüş hayran kalmıştım kısmet şimdiymiş diktim ben de çok seviyorum yani :)
  :) brnnyvz sana postaneden konuyla ilgili yazıcam birazdan..
  :) cherry blossom girl :) Çok mersi efendim , kızımın fan’ı çok evet :) Çok sağolun hepiniz :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin