İkiz bebekler için safari kapı süsü

-

keceden-safari-kapi-susu-modelleri-
Öncelikle herkese merhabalar, 10marifet platformu benim için özel, sanki uzakta yaşayan kız kardeşim gibi. Bir süre uzak kalsam açıp bakmak, çalışmaları izlemek, muhteşem yarışmaları ile şenlik havasında geçen ortamı solumak bana iyi geliyor… Gelelim safari kapı süsüme. Daha önce hep tek bebek için minik hayvancıkların olduğu kapı süsleri hazırladım. Bu defa bir alıcımın isteği doğrultusunda ikiz bebek için uyarlama yaptım. Harfler ve hayvanlar elde dikildi, iki ip ile salıncak sarkıtıldı salıncağa da iki bebek oturtuldu. Sanki de pek sevimli oldu. Tabi taktir sizin. Diğer çalışmalarım için blogumu ziyaret edebilirsiniz.

keceden-safari-kapi-susu-modelleri

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

merhaba ben anasınıfı öğretmenliğine gönül vermiş 6 yıl boyunca miniklerle çalışmış fakat şimdi kendi oğluyla boolca zaman geçiren ve evde kendi tasarımlarımı yapan girişimci bir anneyim =)

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...