İkizlere altın yastığı

-

altın yastığı
Yeğenimin hamileliğini öğrendiğimde değişik, güzel ve ilginç bir altın yastığı yapmaya karar vermiştim zaten ama ikizleri olacağını öğrendiğimde açıkçası iki güzel iş çıkarmaktan biraz korktum. Sonra arkadaşlarımın desteğiyle bir tane yapmaya karar verdim. Karar verdim ama biri kız, diğeri erkek olacaktı ve benim bunu yastığa yansıtmam gerekiyordu. Başladım araştırmaya. Sonra?
Blogumda.

13 yorum gelmiş

  1. shane

    gerçekten nefis olmuş… bu ara kaneviçevin yükselişine tanık oluyoruz sanki marifet’te. keçe ve kaneviçe önde gidiyor :)

  2. peskir

    Shane çok teşekkür ederim. Marifet’te kanaviçe daha da yükselecek bence ;) Deniza17 ve yagmuryürek gören gözlerinize ve güzel yorumları yazan parmaklarınıza sağlık.Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
peskir

Emek verilen her işi seviyorum ama çarpı işini (kanaviçe,hesap işi,etamin işi,goblen) daha çok seviyorum. Her türlü çalışmalarımı blogumda veya Facebook sayfamda görebilirsiniz.

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...