İlginç Ayakkabı Tasarımları

-

ilginç ayakkabı tasarımları.

buda kanatlı taşlı spor ayakkabı.

motifli kırmızıyla yeşil giyilebilir.

bunlarda cennet mahalesindeki etemin ayakkabıları :))link

30 yorum gelmiş

 1. xvaveylax

  :)) mavişim manken olduğunu bilmiyordum ondan dedim mankensen sorun yok. ikinizde çok mutevazisiniz:)) hiç övunmuyorsunuz:)

 2. xvaveylax

  herhalde favori ilginç diye koyduk:)) tabiki giyilmezde ama bence çok rukuşler giyer bazıları özellikle rukuş şeyler arıyor rukuşlukte moda :))

 3. xvaveylax

  örneğin şimdiki gençler pantolonlarını indiriyor indiriyor baxırları görunuyor sinir oluyorum:)gençler kızmasınbana hiç sevmiyorum benimde iki oğlişim var duşuk bel aldırtmıyorum vallah:)

 4. xvaveylax

  aslıcım duşuk bel giyiyorlar bide aşşağı indiriyorlar duştu duşecek dun eşimle yuruyoruz genç bir kız elinde tel msj laşıyor sanırım :)çamaşırı görunuyordu kırmızı ve parlak simleri vardı :). benim karşı olduğum bu benimde yeğenelrim duşum bel giyer ama tişörtu onu kapatacak şekildedir ve şu çıtçıtlı badilerden giyerler.

 5. xvaveylax

  bide erkeklerde hiç estetik durmuyor vallah. ne derseniz diyin. bide bir ara paçaları ayakkabının içine koymak modaydı aslı onuda yapıyorum deme şimdi duşup bayılırım :))

 6. aslimavi

  :)))cok cirkin buluyorum pacaları ayakkabının icine koymayı onu yapmıyorum vaveyla:))ama düsük bel severim giyerim bazen ufak kazalar olur:))kamufle ederim.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...