Pazar, Ekim 23, 2016
ilk acemi keçe işim :)

7 YORUMLAR

  1. Eline sağlık .Güzel olmuş.Dayanamadım hatırlatacağım.lütfen o ıslak mendillerle kızının yüzünü silme .Hatta mecbur olmadıkça pek kullanma diyeceğim.Her şey o kadar risklerle dolu ki çocukları kendi çocukluğunuzda olmayan şeylerden koruyun.O güzel çantayı da oyuncakları için kullansın.

  2. * sevgili nalana;güzel düşüncelerin için cok tesekkur ederim..ayrıca haklısınız ve bu yüzden kızımın yüzünü asla ıslak mendille silmiyorum sadece poposunu siliyorum :) poposunu silmek zararlı mı bu konuda bi bilgim yok.araştırmak lazım..cok sagolun yararlı bilgide paylaşmış oldum sayenizde.* sevgili justThink cok tesekkur ederim..

  3. hobi huzur hoşgeldiniz elinize saglık ill ki zararlıdır ama benim ik tane günde on kere açtıgı var sayarsak onsuz da imkansız :d ama yüzlerini silmiyorum nalan hocamız dogru söylüyor

  4. mavisofra hosbuldum.tesekkür ederim öncelikle…elimiz ayagımız,, cok haklısın.Ama nalan hocamızında dedigi gibi yüzünü silmekten kacınıyorum hep.bundan bi elli yıl önceye kıyasla bırakın ıslak mendili hersey daha saglıklıydı .şimdi ıslak mendil cıktı cocuk bezi cıktı mertlik bozuldu :)