Çarşamba, Ekim 26, 2016
ilk geri dönüşüm çalışmam nasıl olmuş ama ??? :)

ilk geri dönüşüm çalışmam nasıl olmuş ama ??? :)

34

atık kibrit kutularından mücevher kutusu …Aranıza ilk defa katılıyorum diyebilirim epeydir üyeyim ama ilk defa paylaşım yapıyorum neyse konumuza dönelim bu çalışmada boş kibrit kutularından yararlandım, çekmecelerin iç kısımlarını ve etrafını duvar kağıdıyla kaplayıp üstünü de rengine uygun kurdela, boncuk ve pullarla süsledim.

atık kibrit kutularından mücevher kutusu ...

34 YORUMLAR

  1. teşekkür ederim arkadaşlar aslında henüz çok acemiyim zamanla size daha güzel resimlerle bezenmiş paylaşımlar sunucam.Şimdilik ancak bu kadar yapabildim… sizlerin paylaşımlarını da takip ediyorum bayılıyorum hatta bi kaçını uyguladım onları da eklerim bakarsınız olmuş mu olmamış mı? daha güzel paylaşımlarda görüşmek üzere….

  2. merhaba ben uzun zAmandır bu sitey bakıyorum..yeni üye oldum sırf sizin takınıza yorum yapabileyim diye adres alma işi ile uğraştım kutu süper olmuş nasıl yapıldığını ayrıntılarıyşla nasıl görebilirim ..çok güsel..ELLERİNİZE SAĞLIK :)

  3. sevgili ”maviseniz” çalışmamı beğendiğin için öncelikle çok teşekkür ederim.Henüz paylaşımdı resim eklemekti vs. konularında çok çok acemiyim iyi olmak için biraz zamana ihtiyacım var.Ama ben sana yazarak yardımcı olmaya çalışayım yapımı konusunda…12 adet boş kibrit kutusu kullandım 3’er tane kutuyu birbirlerine yapıştırdım ve aynı işlemi 4 defa tekrarladım.Daha sonra resimdeki gibi biri enine biri boyuna olacak şekilde hazırladığım kutuları birleştirdim ardından çekmecelerini çıkartıp (iç-dış kaplama malzemesi olarak desenli duvar kağıdı kullandım) içini dışını kapladım.Aynı işlemi en son birleştirdiğim kutuların etrafını kaplamak için tekrarladım.Üstünü ve yanlarını uygun renkte organze kurdeleyle yaptığım çiçeklerle süsledim.Çiçekleri silikon tabancasıyla hazırladığım için göbek kısımları daha hoş görünsün diye kare pulum vardı ondan yapıştırdım.İri boncuklarımla çekmecelere tutacak en sonda kutunun altına ayak yaptım .Umarım anlatımımla senin için faydalı olabilirim … tekrar görüşmek üzere :)

  4. gayet ii ankattın ”HZEYCAN” tekrar ellierne sağlık beğendim bende böyle birşey yapmak istiyorum fazlasıyla takım var bi metal kutun içinde düzenli ama bu daha güsel birşey ben uzun zmandır bu siteye bakıyorum arkadaşım tavsiye etti bayıyılrum sürekli bakıyorum hatta buradan kulak çubuğu ile kuzu yaptım benim de yapmış olduğum şeyleri paylaşım yapacağım..görüşmek üzere …

  5. Sevgili Hzeycan çok güzel olmuş ellerine sağlık aramıza da hoş geldin yalnız benden söylemesi 10 Marifete bir girdin mi bir daha kopamıyorsun acaba bugün ne eklendi diye merak içinde kalıyorsun :)))))

  6. sevgili maviseniz bende o dediğin koyunu burdan görüp yaptım ama resmini henüz bilgisayara yüklemedim sen paylaş bende yükleyince paylaşırım … bu arada hoş bulduk ”Pares”cim sana aynen katılıyorum neler yapıyolar diye bakıp yapmaya çalışıyodum hep bi de baktım kendim bişeyler eklemişim :)

  7. arkadaşlar bunlarda farklı açılardan resimleri bilgisayarım arızalı olduğundan resim yüklemekte sıkıntı çekiyorum tamira İstanbul’a gitmesi gerekiyo ama şu anda olmaz taşınıcağımız zaman göndereyim ki ev toplama ev yerleştirme telaşesi içinde bi köşeye oturup internete girmiyim diyorum :))

    *