Cuma, Ekim 21, 2016

ilk işim

18

Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum.Günde birkaç kere ziyaret ediyorum.Burdan ögrendigim çok şey var.Günlerdir elimde duran kargo kutusunu ne yapabilirim diye düşünüyordum birden ortada duran örgü şişlerim gözüme çarptı.

ve şiş kutum
şiş kutum

boş rulo
boş rulo

önce beyaz a4 kağıt ile kapladım.

kaplanmış hali
kaplanmış hali

sonra elimde kalan ipler ve eski bir gömlekten kalan parçayla süsledim.

18 YORUMLAR

  1. şimdi aklıma geldi bendede bu kutulardan çokkk varproje kutuları :) seri imalatamı geçsem ne yapsam :)ellerine sağlık güzel olmuş

  2. ÖNCELİKLE HOŞ GELDİNİZ 10MARİFETE. BAĞIMLILIK YAPIYOR DEĞİL Mİ BENDE GÜNDE BİR KAÇ KEZ BAKMADAN RAHAT EDEMİYORUM. ŞİŞ KUTUNUZ .ÇOK GÜZEL OLMUŞ GÜZEL GÜNLERDE KULLANIN.

  3. Çok iyi fikir. Çok tatlı olmuş.Bne de kağıt havlu rulosundan yapmıştım. Bundan sonra pimaş borudan yapabilirim, geniş olması açısından.(babamın fikri bu) annemin şişlerine 2 kutu tam geldi.

  4. önce hoşgeldin diyim:) bende dagılmasın diye lastikle hepsini bağlıyorum:) bu fikir daha orjinal bendemi yapsam acaba ellerine sağlık güzel günlerde kullan

  5. hoşbuldum.herkese yorumlar için çok tşkler.gerçekten bagımlılık yapıyor bu site.iyi ki üye olmuşum.sesiber su borusundan yapılmış olanı da var.benimde babamın fikri :)) bizim şişler de 2 kutuya ancak yetti.ama süslenmedigi için duruyor daha.onu da paylaşırım en kısa zamanda.fiamma1 örgü çok konusunda çok yeteneksizim malesef.annem örer daha çok.