Cumartesi, Ekim 22, 2016

İlk kadın döşemeci oldum

5

turuncu oda

Evet, ben bir döşemeciyim. Eşyaları yenileyip yeniden yaratmayı seviyorum. Döşemecilik ise bu işin benim için en ciddi tarafı. Neden böyle dediğimi, bu puf yenileme çalışmasından sonra anlatayım. Her zaman kendi yaptıklarımı paylaşıyorum ama böyle faydalı bulduğum çalışmalara da yer vermeden edemiyorum. İşte burada bahsetmiştim.

turuncu oda

Çok uzun zamandır blog dünyasının içindeyim. Biliyorum ki sizler de tıpkı benim gibi hayallerinizi yaşamak için açtınız bloglarınızı. Ben kendi iş hayatımdan hiç memnun olmadım, hatta kendimi hep bir kukla gibi hissettim. 20 yıl geçip gitti. Ve sonunda çantamı alıp çıktım. Hiçbir şey için geç sayılmaz değil mi?

turuncu oda

Boyadığım duvarı biliyorsunuz. O duvarı boyarken oldu her şey. Sonucu görmek için geriye doğru adım attım ve her şey netleşti. Arkasından neler olduğu ve hayatımın nasıl değiştiğini öğrenmek isterseniz sizi Turuncu Oda‘ya alayım.

5 YORUMLAR

  1. shane çok çok çok teşekkür ederim :)bazen bir işi yapmamız için biraz dürtüklenmemiz gerekir..herkesin bir dürtükleyici ile karşılaşması ve karşılaştığında bunu anlaması dileğiyle…sevgiler

    wildpoppy çok teşekkürler :) seninde hayallerinin gerşekleşmesini diliyorum…en kısa zamanda :) sevgiler

    zacege teşekkürler bu güzel dileğin için :) sevgiler

    schule çok teşekkürler .) ne zman başlarsan o zaman doğru zamandır :)) sevgiler