Çarşamba, Nisan 26, 2017
İlk yağlı boya calışmam

7 YORUMLAR

 1. Gayet başarılı.Özellikle ilk çalışman da bu kadar başarılı olman çok güzel.Bence kendini daha çok geliştirerek harika resimler yapabilirsin.

 2. Gayet başarılı.Özellikle ilk çalışman da bu kadar başarılı olman çok güzel.Bence kendini daha çok geliştirerek harika resimler yapabilirsin.

 3. Gayet başarılı.Özellikle ilk çalışman da bu kadar başarılı olman çok güzel.Bence kendini daha çok geliştirerek harika resimler yapabilirsin.

 4. Başarılı bir ilk çalışma… Eğer bir bakış değerlendirmesi istiyorsan şunu söyleyebilirim ki, renkler, tonlamalar, fluluk, kelebeğin özellikle kanat ortalarındaki ışık çok güzel, benim daha az sevdiğim yanı ise o kumla kenara yaptığı o süs, çok baskın duruyor belki rengi baskın yapıyor zaten kanat arasındaki ışık odağı bakanı çekiyor içine, o sanki yandan verilen spot bir ışık gibi durmuş,onu bilemeyeceğim mutlaka ki bu işten anlayan kişiler yorumlayacaklardır ben sadece göz olarak gördüğüm yazıyorum sakın gücenme olur mu bu işte hiç bilgili değilim, belki de yaptığın çalışma tümden doğrudur. o kumla yaptığın alan kanadın içindeki siyahi kahve alanın renginden olabilirdi mesela. Sadece mesela… sevgiler…

 5. fiamma1 tsk edr yorumlarin icin bu isde gucenme olmaz tam tersine sevic olur eksikliklerimi tamamlama yardimci olur egitim almadim bu konuda cok acemiyim bu gercek o yuzden fikirlerinize ihtiyacim var
  tekrar tsk edr
  saygilar

 6. ecetoker tsk edr yorumlariniz icin
  egitim almayi dusunuyorum ama danimarkada bu zor oluyor ancak tr izine geldigimde
  kisada olsa bir kac desdek bilgi toplarim diye dusunuyorum
  saygilar