Salı, Ekim 25, 2016
İlk Yaptığım Çanta

58 YORUMLAR

 1. harika olmuş noblesse ellerine sağlık.bu aparattan bende de var,bir heves almıştım.yapması çok zevkli ama bir türlü böyle düzgün birleştirmeyi beceremedim :(

 2. Baharcım motif aparatı kullanımı çok kolay, iki boyu var.Ben aldığımda içinde nasıl örüleceğini anlatan bir CD de vardı.Beğeniniz için teşekkürler.

 3. sevgili noblesse, böyle bir çanta için ne kadar iplik almak gerekiyor. Bakarsın denemeye kalkarım, bilgim olsun:))

 4. Adadenizi, sesiber, limonyeşili, hobisarayı beğenmenize çok sevindim, 10marifetçiler öyle güzel çantalar yapıyorlar ki, tereddütle yollamıştım, teşekkürler.

 5. Noblesse. desene bedavaya çanta sahibi olacağım.. Çok ucuzmuş. Tabii yapabilir miyim bilemiyorum? Yaparsam burada mutlaka paylaşırım..

 6. noblesse nasıl tereddütle yolladım dersin. Satın alınma peçetelikler, kalemlikler vs. bile gönderen var. Bu el emeği nihayetinde.

 7. Sevgili Akoni sizde astarlık kumaş bol miktarda bulunduğu için bir de fermuar almanız gerekiyor, yani maliyeti 5TL.Umarım biran önce yapıp, bizimle paylaşırsınız.Gönüldenele, zeynep, nurkaya çok teşekkürler.Adadenizi güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

 8. Noblesse diyor ki;Adadenizi, sesiber, limonyeşili, hobisarayı beğenmenize çok sevindim, 10marifetçiler öyle güzel çantalar yapıyorlar ki, tereddütle yollamıştım, teşekkürler.

  sevgili noblesse; vallahi ben gelip gidip bu çantayı seyrediyorum her seferinde bayılıyorum “son zamanların en iyi çantası” dalında birinci ilan ettim :))

 9. Canım daha önce çantaya yorum yapmıştım…benim sakal iple kapladığım yoğurt kabını sormuşsun?Evet alt kısmını keserek çıkardım ve önce onu sardım.tatesal.blogspot.com dan da bakabilirsin.Ben link vermekte biraz zorlanıyorum da ondan yok yazılarımın çoğunda blogumun linki…Sevgiler

 10. gülseyhancım bu kırnap ipi değil, adını bilmiyorum, satıcılar keten ip deyip geçiyor.Bütün manifaturacılarda var, renk renk hemen görürsün.

 11. bana kal geldi şuan kendime gelince yorum yazıcam::D bu ne güzellik ya satın alınmış gibi gerçekten çok güzel olmuş ablacım ellerine saglık