Çarşamba, Nisan 26, 2017
İncecik, Tiril Tiril Yazlık Bluz

11 YORUMLAR

  1. gerçekten harika..çok beyendim..
    danteli evimde masalarda sephalarda kullanmaktan nefret etsemde aksine kıyafetlerde kullanılışına bayılıyorum..
    paylaşımlarınız için teşekkürler…

  2. zulaltan, bulmak ta güzel de, sizin gibi marifetli olsam da yapsam daha güzel. ben de uğraşıyorum kendimce, güzel birşeyler çıkarınca yaptım da paylaşacağım inşallah.

  3. gülhanim tığ ve şiş kullanmasını biliyordum ama dantel motifi gibi motifler nasıl yapılır hiç bilmezdim sonra internetten tığ işi için yapılmış kitaplar indirdim özellikle yabancı kitaplar sadece bir ayda mantığını çözüp yapmaya başladım meğerse öyle göründüğü gibi zor değilmiş. annem anlatmaya çalışır ya da örülmüş bir şeyden çıkarmamı söylerdi anlamazdım.tığ işinin uluslar arası belli sembolleri var onları öğrendiniz mi tığ işi için diagram ve kalıplar veriliyor onları anlayabiliyorsunuz.youtube özellikle tığ işi öğrenmek için uygun. tığ işinin ingilizcesi crochet diye arattınız mı daha çok seçenek var.pdf formatında kitaplar var crochet motif diye arayın internette.dantel ya da motif birleştirme bana matematik dersi gibi anlaşılmaz gelirdi.bir şeyi çok hevesle öğrenmek isteyince ister istemez öğreniyorsunuz.

  4. teşekkür ederim sevgili zulaltan, uzun uzun açıklamışsınız üşenmeyip. sadece benim değil herkesin işine yarayacaktır açıklamanız. sağolun.

  5. Oyyyyy bayıldım bayıldım, heryerde bunlardan var yapmak kolay birşey yokta şimdi o dantellerii yapmaya başlasam yazın bitiminde anca bitiririm :) Dantel işime gelmiyor, yoksa böyle güzel dantel bulsam dikişi no problem !!