İnci ve kristal boncuklarla süslü gelin tacı

-

inci-ve-kristal-boncuklu-gelin-taci
İnternetten bir müşterimin gönderdiği model üzerine çalıştığım yeni ürünüm; inci ve kristal boncuklar ile süslü, yaprak detaylı, kristal taşlı şeritli gelin tacı / gelin çemberi.
Büyüklü küçüklü inci boncukları yine irili ufaklı şeffaf kristal boncuklar ile birlikte kendi ellerimle ördüm :) Gümüş rengi metal yapraklar ve kristal taşlı şerit ile hareketlendirdim. Tek sıra da çalışabilirdim ama iki sıra daha hoş görünüyor bence.

inci-ve-kristal-boncuklu-gelin-taci-
Daha ince olsa daha zarif olmaz mıydı diyecek gelin adayları için de küçük inci boncuklar ile hazırlanmış bir başka versiyonunu daha ürettim. Nişan / nikah / düğün için kullanılabilir. Özellikle yaz aylarında sayısı artan kır düğünleri için ideal seçim olacaktır. Altın rengi kristal taşlı şerit, yapraklar ve krem rengi inci boncuklar kullanarak farklı bir versiyonunu daha hazırlamayı düşünüyorum.
Bu gelin tacı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “paper faces“ adlı bloguma beklerim!

Beril Öke Gülen

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973