Cuma, Ekim 28, 2016
İnşaat temalı keçe kapı süsü

İnşaat temalı keçe kapı süsü

2

keçe kapı süsü
İnşaat temalı keçe kapı süsü sevgili minik Emir Kağan için hazırladım. İşte inşaat temalı kapı süsü :) Minik Emir’in figürünü diktim ve arabaya bindirdim; yanında inşaatta gereken tüm tamir aletleri taşıyor :D Testere, çekiç, tornavida ve kıskaç şeklinde ithal düğmeler. Emir bebek ve ailesi sevgi ile kullansınlar :) Arabalı kapı süsü için albümlere göz atabilirsiniz.

keçe kapı süsü
Bu kapı süsü için aradığım düğme setini bulduğumda çok sevinmiştim :D İçinde neler yoktu ki! Boya dolusu kovayla fırça, metre, merdiven, anahtar aleti, inşaat feneri, çekiçle tornavida; kısacası minik usta için gereken ne varsa vardı.

keçe kapı süsü
İsimlik tabelasını uçak stickerler kullanarak tamamladım. 100 % sevgiyle yaptım

keçe kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com