Çarşamba, Mayıs 24, 2017
ipler yayıntı olmasın

15 YORUMLAR

  1. haklısın adadenizi, parça parça bir köşede duruyor, değerlendirecek bir yer bulursan ne ala.. sen bunu gayet güzel başarmışsın eline sağlık:)

  2. teşekkürler selma. Şu sıralar en çok yaptığım şey örgü. Taktım kafaya ip alıp duruyorum. bitrimek gerekiyor sanra da

  3. ya hiç sorma bende kış boyu elimden tığı şişi bırakamadım, bir de yaptığımdan çok ip alıyorum evde koyacak yer bulamaz oldum annemle papaz oluyoruz:)

  4. mavimsi gibi olan horoşa. 8 numara şişle ördüm. Diğeri ise bir artır bir kes şeklinde yapılan örnek. Hem arkada hem önde yaptım aynı işlemi

  5. ben de hep ipleri bitirmek için işe başlıyorum.renk uydurmak için yüncüye gidince ne görsem alıyorum.sonra bi de bunları ör .kalanları değerlendir…derken hep aynı.kısır döngü………..

  6. öyle valla. hastalık gibi oldu bende. bir iş bitince eee şimdi ne örecem oluyorum. Bir de terapi gibi insanın beynini boşaltıyor.

  7. ne artık ipmiş adadenizi üç atkı çıkmış :) değerlendirmek lazım en güzel yolu da bu zaten.. bizimde dolu bitiyordu ben gittim geçen gün bir torba daha yün aldım :)

  8. öyle oldu gerçekten. tanesi 500 kuruştan 3 tane yün aldım. Ada nın öğretmenine şal yapmak için. artandan 3 tane de atkı çıktı. kısa da değiller yani

  9. yanlış anlamadın eski parayla 500 lira. annemlerni orda (bozyaka’da oturuyor) yüncüler var. ucuz oluyor onlarda öyle markas falan tanınmış olmuyor ama