ipler yayıntı olmasın

-

Bu sıra kendimi artık ipleri bitirmeye adadım. Ada’nın öğretmenine yaptığım şaldan artan ipten üç tane atkı ördüm. Bunlardan biri anneme, biri kardeşime gitti. Fotoğraftaki morlu fular da anneme. Aynı ipten çanta da örmüştüm. Turuncu ipin akıbeti de bere oldu.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

15 yorum gelmiş

 1. selmatozan

  haklısın adadenizi, parça parça bir köşede duruyor, değerlendirecek bir yer bulursan ne ala.. sen bunu gayet güzel başarmışsın eline sağlık:)

 2. adadenizi

  teşekkürler selma. Şu sıralar en çok yaptığım şey örgü. Taktım kafaya ip alıp duruyorum. bitrimek gerekiyor sanra da

 3. selmatozan

  ya hiç sorma bende kış boyu elimden tığı şişi bırakamadım, bir de yaptığımdan çok ip alıyorum evde koyacak yer bulamaz oldum annemle papaz oluyoruz:)

 4. adadenizi

  mavimsi gibi olan horoşa. 8 numara şişle ördüm. Diğeri ise bir artır bir kes şeklinde yapılan örnek. Hem arkada hem önde yaptım aynı işlemi

 5. birdost71

  ben de hep ipleri bitirmek için işe başlıyorum.renk uydurmak için yüncüye gidince ne görsem alıyorum.sonra bi de bunları ör .kalanları değerlendir…derken hep aynı.kısır döngü………..

 6. adadenizi

  öyle valla. hastalık gibi oldu bende. bir iş bitince eee şimdi ne örecem oluyorum. Bir de terapi gibi insanın beynini boşaltıyor.

 7. dilevser

  ne artık ipmiş adadenizi üç atkı çıkmış :) değerlendirmek lazım en güzel yolu da bu zaten.. bizimde dolu bitiyordu ben gittim geçen gün bir torba daha yün aldım :)

 8. adadenizi

  öyle oldu gerçekten. tanesi 500 kuruştan 3 tane yün aldım. Ada nın öğretmenine şal yapmak için. artandan 3 tane de atkı çıktı. kısa da değiller yani

 9. adadenizi

  yanlış anlamadın eski parayla 500 lira. annemlerni orda (bozyaka’da oturuyor) yüncüler var. ucuz oluyor onlarda öyle markas falan tanınmış olmuyor ama

Bir Cevap Yazın