Çarşamba, Ekim 26, 2016
İşe Yaramaz Şeyler Yapıyorum

İşe Yaramaz Şeyler Yapıyorum

17

Bu ikili bozuk kulaklığın iki parçası.

Çocuklarla yapacağınız geridönüşüm aktiviteleri için belki bir fikir olabilir.Ayrıntılar blogumda

17 YORUMLAR

  1. harika fikir bence..neden işe yaramaz olduğunu düşündünüz anlamadım..bunlardan toka , broş , ve tabikide magnet olur..hemde süper olur…

  2. Kesinlikle bir şekilde işe yarar bunlar. Askı olarak da kullanılabilir gibi geldi bana. Yuvarlak tarafından duvara yapıştırır, gaga kısmına kıyafetlerinizi asarsınız.

  3. çok yaratıcı şekerim..harika olmuşlarr… süpriz yumurtadan çıkan oyuncaklardan bir farkı yok bence hatta daha da yaratıcı!!

  4. bestenida, kucukgunes guzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.aydıngelini fikrin güzel olduğu konusuna bende katılıyorum Pc kulaklığı. Biraz toka ve broş için büyük olur kanaatindeyim. Buzdolabı magneti konusunda methodsla aynı fikirdesiniz. Magnet pek kullanmadığım için bu şekildede değerlendiremedim.Bizim gibiler gaga kısmı biraz düz geliyor ama askı olarak kullanmak fikri dehşet güzel. Arkasında vidalanacak kısım var şu kapı arkasına asılan tel askılara pekala monte edilebilir.çelebi74 teşekkür ederim herdaim yaptığın güzel yorumlar ve verdiğin motivasyon için.Hafifmeşrep sizden olumlu yorum almak mutlu etti beni

  5. Teşekkür ederim yamalıbohçaaytacraft koparma ben sana bir sürü kulaklık göndereyim bozuk mouse göndereyim elgalara karyola yaparsın :))

  6. Daliyabakıp kaçtığım zaman gizlice girmiş gibi hissediyorum kendimi,o yüzden bir not bırakmaya gayret ediyorum.tabii çok zaman alabiliyor.Eskişehire gelirsem seni ararım.