İşe Yaramaz Şeyler Yapıyorum

-

Bu ikili bozuk kulaklığın iki parçası.

Çocuklarla yapacağınız geridönüşüm aktiviteleri için belki bir fikir olabilir.Ayrıntılar blogumda

17 yorum gelmiş

 1. aydin gelini

  harika fikir bence..neden işe yaramaz olduğunu düşündünüz anlamadım..bunlardan toka , broş , ve tabikide magnet olur..hemde süper olur…

 2. bizimgibiler

  Kesinlikle bir şekilde işe yarar bunlar. Askı olarak da kullanılabilir gibi geldi bana. Yuvarlak tarafından duvara yapıştırır, gaga kısmına kıyafetlerinizi asarsınız.

 3. celebi74

  çok yaratıcı şekerim..harika olmuşlarr… süpriz yumurtadan çıkan oyuncaklardan bir farkı yok bence hatta daha da yaratıcı!!

 4. Daliya

  bestenida, kucukgunes guzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.aydıngelini fikrin güzel olduğu konusuna bende katılıyorum Pc kulaklığı. Biraz toka ve broş için büyük olur kanaatindeyim. Buzdolabı magneti konusunda methodsla aynı fikirdesiniz. Magnet pek kullanmadığım için bu şekildede değerlendiremedim.Bizim gibiler gaga kısmı biraz düz geliyor ama askı olarak kullanmak fikri dehşet güzel. Arkasında vidalanacak kısım var şu kapı arkasına asılan tel askılara pekala monte edilebilir.çelebi74 teşekkür ederim herdaim yaptığın güzel yorumlar ve verdiğin motivasyon için.Hafifmeşrep sizden olumlu yorum almak mutlu etti beni

 5. Daliya

  Teşekkür ederim yamalıbohçaaytacraft koparma ben sana bir sürü kulaklık göndereyim bozuk mouse göndereyim elgalara karyola yaparsın :))

 6. nalana

  Daliyabakıp kaçtığım zaman gizlice girmiş gibi hissediyorum kendimi,o yüzden bir not bırakmaya gayret ediyorum.tabii çok zaman alabiliyor.Eskişehire gelirsem seni ararım.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin