Işıklı model korsan kapı süsü

-

korsan kapı süsü
Aras Utku bebeği için deniz feneri ışıklı, keçe harfleri elyaf dolgulu bir keçe korsan kapı süsü hazırladım. Denizci kapı süsü için kalın çember 2 farklı kumaşla kaplandı, keçe deniz figürleriyle süslenildi. Keçe deniz fenerin arkasında aç-kapa düğmesi ve pil yatağı bulunmakta. Ebat 65-70 cm. Keçe korsan figürü tamamlamak için deniz temalı düğme seti kullandıldı. Bu şık ve rengarenk kapı süsü görselleri burada. 100 % sevgiyle yaptım.

korsan kapı süsü

korsan kapı süsü

2 yorum gelmiş

  1. aylar

    teşekkür ederim, en sevdiğim şey hazır bitmiş ürüne bakmaktır, yapım süresine gelince – hiiiiiiiç hatırlamak istemiyorum :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com