İsimli erkek bebek tulum battaniye doğum seti

-


Herkese merhabalar :)
Yine çok şık bir ürünle karşınızdayım. Değerli annelerimize fikir olması açısından erkek bebek doğum setimizi göstermek istiyorum. En özel anınızı fotoğraf çekimleriyle ölümsüzleştirirken şık olmak ve farklı olmak artık çok kolay :)

Bebeğinizin ismine özel hazırlanmış bu ürünler eğer malzemelerine ulaşabilirseniz kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Biz bu üründe tüm harfleri elimizde özel olarak tek tek kestik. Kristal taşlardan hem battaniye hem de tulum üzerine bebeğin hem ismini hem de soy ismini çalıştık çünkü annemiz uzun bir bekleyiş ardından bebeğine kavuşunca her şeyi özel olsun istedi :)

Bu setimizin içeriği; tulum, eldiven, şapka ve battaniyedir. İsteğe göre daha farklı parçalar da eklenebilir.

Bebek büyüdükten sonra ilk kıyafetleri dolapta saklamak adettendir :) O yüzden en özel anınıza en özel ürünler yakışır. İsteğe göre renkler de değişiklik yapılabilir. Hatta bu setimiz kız bebek için de uyarlanabilir, o tamamen annelerimize kalmış.

Daha farklı model ve ürün için profildeki Öykülü Tasarımlar sayfalarımızdan bize ulaşabilirsiniz :)

Herkese kolaylıklar diliyoruz…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar