İsimli erkek bebek tulum takımı

-

mavi-kurdeleden-fiyonk-suslemeli-erkek-bebek-tulum-takimi
Merhabalar. Erkek bebek bekleyen anneler için isme özel tulum takımı. Küçük bir prense yakışır biçimde çok abartıya kaçmadan mavi papyonlu ve ismine özel tulum takımı hazırladım.
İsim için kristal taşlar kullandım. Harfleri tek tek keserek tuluma monte ettim. Çok özel ve asil bir takım oldu. Hediyelik olarak düşünülebilir ya da kendi bebeğinize de hazırlayabilirsiniz..

Daha farklı modeller için bana buradan , buradan ve buradan ulaşabilirsiniz :)

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar