İsimsiz Kahramanım

-

kukla yapımı
Herkese yeniden merhabalar, 10 marifet’e yeni formatında ilk defa yazı yolluyorum, hadi bakalım. Kısa ya da uzun bir süredir kendi çapımda kuklalar yapıyorum-aslında araştırmalarım uzunnn, yaptıklarım ise kısa olan bölümü kapsıyor. Resimde gördüğünüz kuklanın henüz ismi yok, açıkcası önerilen isimlerden de-Tayinneddin ve Hamuriye- bir seçim yapmak işime gelmedi. Önerilerinize açığım :) İsimsiz kahramanımın gelişimini takip etmek isterseniz de bloguma beklerim: “Elde Herşey”

kukla yapımı

kukla yapımı

3 yorum gelmiş

 1. senayatilgan

  Ben bu tarz şeyleri hiç beceremediğim için bana o kadar zormuş gibi geliyorki yaptıklarınız. Gerçektende hayranlık duyulacak bir sonuç. Kim bilir ne hale gelecektir bu kuklanız. Elinize sağlık…

 2. kilpi

  Blogda görmüştüm bunu ve çok beğenmiştim, eline sağlık, yorum yazmak buraya kısmetmiş :) Ben de parmaklarımı biraz daha alıştırayım insan figürü çalışmak istiyorum bakalım :) İsim de önereyim, Şükufe kadar karizmatik olmayacaklar ama; favorilerimden olan Hurşit ya da Zülfikar, hanım olacaksa Zebercet :P Ama Hamuriye de çok hoş :)

 3. marituana

  Yorumlarınız için teşekkür ederim :) Aslında çok zor değil ki ben de henüz yolun başındayım, insanlar neler neler yapıyorlar da ağzım açık kalıyor. Zaten bunun yükü altında eziliyor insan.İşte birşekilde ben de güzel birşeyler yapabilme çabasındayım bu yüzden ağırdan alıyorum-önce ne istediğimi bilmem lazım gibi geliyor :)

  Alışsın bakalım parmaklar,eminim güzel şeyler yapacaksın:) İsim önerileri muhteşem gidiyor hadi bakalım :)Gene bayan kukla yapacakmışım gibi, şimdilik erkek için saç seçeneğim yok.Biraz daha malzeme almam gerekiyor sanırım. Hamuriye-Zeberce-Tayinneddin var mı başka önerisi olan :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn