ısıt beni

-
üşüdüm
üşüdüm

burada birkaç resmi daha var resimdeki de benim bu arada…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

4 yorum gelmiş

  1. nalana

    arkadaşlar bu cici ve marifetli kız benim meslekdaşımmış,kendisi gibi cici bir de blogu vargezin ve yorum yazın.ben de bloguma ilk fırsatta ekleyeceğim.şeker, blog adresini hesabımdan girip imza bölümüne ekle de burada da otomatikman görünsün.

  2. Fraise[pilli_silinen_hesap]

    Nalan Ablacım meslektaşınızın ve senin öncelikle geçmiş öğretmenler gününüzü kutlarım. Kutlama vesiylesiyle de bugün rastlamış olduğum ve beni haddinden fazla rahatsız edip durumu google’a ve pilli networke mail olarak bildirdiğim bir durum var. Buradan da açıklamasını yapmak isterim: Göndermiş olduğunuz iki yazı (fiskos – fiskos & bluzdan gecelik) daki linklere tıkladığım zaman önce aynı site içinde turlamama sebebiyet veren linkler gördüm. LÜTFEN TIKLAYIP MEVZU BAHİS SİTENİN HİTİNİ ARTTIRMAYINIZ. Şöyle ki; biz o siteye gidiyoruz o sitede yine “burada” yazan bir köprü var. Oraya tıklıyoruz fakat karşımıza sitenin ana sayfası çıkıyor sadece. Durum da burada başlıyor. Site 10marifet’i Rss ile kopyalıyor halde. Buradaki her üyenin paylaşımları birebir alınmış. Lakin mesela benim yaptığım bir konu üzerinden anlatayım diyelim ben küpe koymuşum ve devamına buradan bakabilirsiniz deyip linkimi vermişim. İşte bu link yok. Yine aynı usulde ana sayfaya dönüyorum. Hatta bir çok yazıda kullandığım “bu yazı 10 marifet için hazırlanmıştır” ibaresi silinmiş bazılarında. Her üyenin paylaşımları yukarıda anlattığım usulde yapılmış. Neduk ablanın son sgrafisi -adını tam hatırlamıyorum fayans boyama diyeyim- çocuklla çocuğun binbir emekle yaptığı kumaş kitabı… Hepsi… Ayrıca sitede google adsense reklamları da var. Yorum yazacak bir yer bulamadım. Who is’den site kime aitmiş bulamadım -hoş oraya reel bilgilerini yazanlar da çok azlar artık- Fakat dediğim gibi Google’a dijital yayın hakları hakkında rapor bildirdim ve pilli’ye mail atabildim. Sorun umarım çözülebilir ki benim en çok sinirimi bozan şeylerden biri de benim ürünümün alınıp benim o paylaşımı yaptığım yerin adresinin verilmeyişi. Google affetsin diyorum sadece.Buna rast gelmem Pilli Network’ün 502-503-504 hataları verdiği anla denk geldi. O yüzden sadece 2 konuyu tespit edebilmiştim ki sadece 2 konuymuş.Mailde yazdığım üzere ben tüm konularınızda böyle bir şey olduğu yargısına kapıldığım için “ker kullanıcısının 10marifete yaptığı her paylaşım http://www.wwww.com a yönlenmiş durumda ve oranın da hali yukarıda anlatmaya çalıştığım şekilde.” yazdım. Her paylaşım deyip diğer paylaşımlarınızı da zan altında bıraktığım için şimdiden özür dilerim.Bu gibi siteler hususunda da 10 Marifet’teki üyelerin sitelere rast geldikçe durumu Google Yasal Bir Durumu Rapor Etme sayfasındaki formu doldurmalarını tavsiye ediyorum. (formu Türkçe doldurabilirsiniz size dönecek yanıtlar da Türkçe olacaktır. Bildiğim kadarıyla -yanılıyor olabilirim ama fazla bilgi vermek zarar getirmez kimseye- eğer rastladığınız sitelerde google Adsense reklamları da mevcutsa bunu da metninize ekleyiniz.) Pilli bu konuda elinden geleni yapıyor biliyorum sadece biz de bir nebze katkıda bulunup her zaman her konuda 10 marifet kasabası olduğumuzu göstermeliyiz diye düşünmekteyim.

  3. özür dilerim ben acemiyim daha. peki kendi bloğuma koyduğum resimleri incelerken acaba bi sorun çıkıyormu? reklam yok. zaten beceremiyorum. eğer bi hatam daha olursa tekrar uyarırsınız.ayrıca sizlerin de öğretmenler günü kutlu olsun.

Bir Cevap Yazın